Inna wystąpi w Polsce już w grudniu!

MiniaturkaDzika, sexy, INNA! We Wrocławiu odbędzie się jedyny w Polsce koncert artystki z Rumunii! INNA wraz ze swoim zespołem, wystąpi 3 grudnia na scenie klubu muzycznego ETER.

 

INNA to tajfun seksapilu, niesamowity głos oraz gorący temperament. Jest laureatką takich nagród jak: Sopot Hit Festiwal 2009 (II miejsce z piosenką Hot, XX miejsce z piosenką Love i LVI miejsce z piosenką Déjà Vu), MTV European Music Awards 2009 (I miejsce w kategorii najlepszy artysta rumuński i mołdawski), Eska Music Awards 2010 (I miejsce w kategorii artysta roku – świat), MTV European Music Awards 2010 (I miejsce w kategorii najlepszy artysta rumuński i mołdawski), VIVA Comet Awards 2011 (nagroda specjalna za całokształt twórczości). Jest autorką hitów: "Hot", "I need You for Christmas", czy "Deja Vu", notujących po kilkadziesiąt milionów odsłon w internecie.

25 listopada 2011 roku, w Międzynarodowy Dzień Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet, INNA wydała swój czwarty singiel z albumu "I Am The Club Rocker". Z potężnym przesłaniem - "Twój głos się liczy! Bez przemocy. Bez ciągłego cierpienia", piosenka stała się siłą napędową kampanii społecznej "Bring The Sun In My Life".

Zdjęcie

Wraz z końcem roku INNA wprowadziła nowy pomysł występu na żywo - "Rock The Roof". Pierwsza sesja została wypuszczona 1 grudnia, aby uczcić Narodowy Dzień Rumunii, ale zyskała uwagę i uznanie fanów INNA z całego świata. W 2012 roku INNA wraz ze swoim zespołem występowała na żywo na dachach budynków w największych miastach świata - w Paryżu, Mexico City, Londynie i Stambule.

Wrocławski koncert ma wszelkie szanse, aby stać się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych jesiennego sezonu. Do sprzedaży trafia pierwsza pula 300 biletów w promocyjnej cenie 99 zł.


Źródło: www.netfan.pl/www.boom-group.pl