W.O.Ś.P. & DJ WORLD

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że połączone siły firm PLAY MUSIC (PM Group), działającej w branży poligraficzne, GSM, a także wydawniczej m.in. magazyn DJ WORLD, reprezentowanej przez Krzysztofa Rządka

oraz Odenon Music, reprezentowane przez Kazimierza Józefka, zdołały wylicytować, złotą kartę „number one” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zostawiając w tyle rywali, co na oczach milionów telewidzów, w TV, przypieczętował aukcyjnym młotkiem Jurek Owsiak. Cena złotej karty osiągnęła 30.000 pln. 


"Pomoc dzieciakom, to naprawdę szczytny cel. W to chyba nikt nie wątpi? Tutaj chodzi przede wszystkim o maleństwa, które dzięki tym pieniądzom, być może będą miały szansę na lepsze życie. To najbardziej szczytna i zasadna forma pomocy, do której wszystkich bardzo gorąco zachęcam. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, że wylicytowaliśmy najbardziej prestiżową kartę, z numerem „jeden”. Towarzyszyły temu niesamowite emocje i chęć czynienia dobra, które powinno być dla nas wszystkich, patrząc przez pryzmat tego, co dzieje się na świecie, absolutnie nadrzędnym celem" – powiedział szef PLAY MUSIC, Krzysztof Rządek.