The Truth About Love Tour: Live From Melbourne

MiniaturkaJedna z najciężej pracujących wokalistek w show-biznesie wydaje koncertowe DVD z ostatniej trasy koncertowej! Mowa o P!nk i jej "The Truth About Love Tour: Live From Melbourne".

 

Z prawie 150 koncertów w ramach The Truth About Love Tour , P!nk postanowiła udostępnić komercyjnie zapis swojego show z Melbourne w Australii (gdzie wystąpiła aż 18 razy śpiewając łącznie dla 250 tysięcy fanów!). Trwające prawie 2 godziny wydawnictwo ‘The Truth About Love Tour: Live From Melbourne’ ukaże się 26 listopada na DVD i Blu-Ray’u i zawierać będzie aż 21 hitów ze wszystkich etapów kariery P!nk, ze szczególnym zwróceniem uwagi na utwory z ostatniego krążka ‘The Truth About Love’ – przypomnijmy, że wszystkie pochodzące z niego single “Blow Me (One Last Kiss)”, „Try”, „Just Give Me a Reason” i „True Love” stały się hitami na całym świecie. Utworem promującym całe wydawnictwo będzie utwór „Are We All We Are”, któremu towarzyszyć będzie klip z fragmentami niniejszego DVD.

Plakat

Prawie dwugodzinny koncert promujący jedną z najbardziej udanych płyt P!nk - 'The Truth About Love' (w Polsce Złota Płyta!). Każdy singiel z tego albumu stał się ogromnym hitem a w ramach ostatniej trasy P!nk zagrała ponad 140 koncertów w 13 krajach. Koncertów niezwykłych, bo wokalistka zadziwia tutaj umiejętnościami akrobatycznymi i kaskaderskimi (!), efektami pirotechnicznymi, przebraniami teatralnymi i przede wszystkim hitami - na 'The Truth About Love Tour: Live From Melbourne' znalazło się ich aż 21, w tym m.in. “Blow Me (One Last Kiss)","F***in' Perfect", "Try", "Raise Your Glass", "So What” czy niedawnym przebojem "Just Give Me A Reason" z udziałem wokalisty grup Fun. Reżyserem show jest ponownie Larn Poland, z którym artyska pracowała już przy poprzedniej trasie, jaka zaowocowała rewelacyjnym DVD The Funhouse Tour: Live In Australia. W ramach dodatków znalazł się m.in. materiał video z prób do tego spektakularnego widowiska.

W trakcie swojej kariery P!nk sprzedała już ponad 40 milionów płyt, 65 milionów singli i milion DVD. Niniejsze wydawnictwo ukazuje się w formatach DVD i Blu-Ray.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl