Zgłoś się do konkursu "Łap bit, daj hit!"

MiniaturkaPrzed Wami ostatnie dni, by złapać bit, dać hit i wydać go w MaxFloRec! Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do niedzieli, 20 października 2013, do końca dnia.

 

Jak zapewnia stojący na czele jury Rahim, wszystkie utwory są odsłuchiwane - Codziennie otrzymujemy co najmniej kilka zgłoszeń. Wszystkie są przeglądane, odsłuchiwane, odpowiednio segregowane. Mamy już nawet kilku faworytów, ale skrzynka cały czas jest otwarta i naprawdę każdy ma szansę wygrać - mówi Rahim. Dodaje, że poziom nadsyłanych nagrań jest bardzo zróżnicowany. - Zegar tyka, także łapcie bity i dajcie hity! Czekamy do niedzieli - zachęca do udziału w konkursie.

Zdjęcie

Przypomnijmy, że cała zabawa polega na stworzeniu własnego utworu pod gotowy bit. Podkład można pobrać w dziale Download na MaxFlo.pl. Gotowe numery wyłącznie w formacie mp3 320 kB/s należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na autora najlepszego kawałka czeka sesja w profesjonalnym studiu nagrań oraz spotkanie z uznanymi producentami i artystami. Do zwycięskiego numeru zostanie nakręcony również one shot, który trafi na MaxFloRecTV.

O tym, kto okaże się się najlepszym hitmakerem oprócz Rahima decydować będą m.in.: Zetena i Adam L., reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. To oni stworzyli konkursowy bit. Pierwszy z nich znany może być szerszej publiczności m.in. z współpracy z zespołem Pokahontaz, Lilu, Skorupem, Bob Onem ("Insomnia") czy Bu (współprodukcja "Siły przebicia" i "Właśnie tak" z albumu BYK). Zetena udzielał się również w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras, Brudne Serca.

Źródło: www.netfan.pl/www.maxflorec.pl