Mistrzostwa Pioneer DJ Championship w 2013

MiniaturkaTegoroczne mistrzostwa będą przebiegać dwutorowo. W klubie "Gin-Ger" będą eliminacje i finał, na scenie w Galerii "Korona" odbędzie się impreza  "Mistrzostwa Polski Pioneer DJ Championship DJ show".

Prowadzić ja będą Bogdan Fabiański (Radio Zet Gold) i DJ Tomson. Celem tej dodatkowej imprezy jest przybliżenie zawodu DJ'a zwykłym ludziom, którzy przyjdą do galerii. Osoby startujące w eliminacjach będa miały pierszeństwo przy kompletowaniu line-up ne scenie. Preferowane będą oryginalne pomysły prezentacji DJ'skich. Planowane są liczne konkursy z udziałem sklepów z galerii. Na scenie pojawi się postać nietypowa jeśli chodzi o tej zawód - Grzegorz z Bielska-Białej, który zdał egzamin na DJ kursie. Pokaże, że dzięki determinacji osoby niepełnosprawne też mogą profesjonalnie uprawiac ten zawód.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych testowaniem i poznaniem sprzętu marki Pioneer na warsztaty, które odbędą się jako impreza towarzysząca Mistrzostwom Polski Pioneer DJ Championship 2013. Gościem specjalnym Warsztatów będzie Coco Fay, niemiecka DJ'ka należąca do elitarnego "Pioneer DJ Team" . Warsztaty odbędą się w dniu 15 listopada o godz. 18:00 (zaraz po spotkaniu DJ'ów z władzami Związków Zawodowych KPDJiPM i Stowarzyszenia DJ-Union- godzi 16:00) na terenie Galerii, a nie w klubie "Gin-Ger". Serdecznie zapraszamy nie tylko DJ'ów, ale wszystkie osoby zainteresowane nowinkami technicznymi oraz narzędziami pracy DJ'a. To jedna z niewielu okazji aby zobaczyć sprzęt nie na fotografii z możliwością testowania i uzyskania porad od fachowców. Będzie miedzy innymi przedstawiciel Generalnego Dystrybutora marki Pioneer w Polsce - Maciej Prorok. Coco Fay zaprezentuje możliwości konsolety "Nexus".

Zdjęcie

- 16.10.2013 Rozpoczynamy proces rejestracji. Prosimy przeczytać dokładnie regulamin. W razie niejasności i pytań z nim związanych prosimy o kontakt na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Tegoroczne Mistrzostwa Polski Pioneer DJ Championship 2013 to nie tylko zmagania na tytuł najlepszego DJ'a w Polsce. To także spotkanie dwóch organizacji PSPM DJ Union i Konfederacji Pracy Dj'ów i Prezenterów Muzycznych. Obie wspólnie przedstawią nowe propozycje, ktore mają na celu poprawę sytuacji zawodowej w naszej branży. Będzie okazja poznać obu szefów tych organizacji - Roberta Sroczyńskiego (DJ Union) i Marka Balutę (KPDJPM).

- Planowane są także warsztaty sprzętowe nie tylko dla czynnych DJ'ów, ale także pokazanie najnowocześniejszego sprzętu DJ'skiego młodzieży - zwłaszcza tym, którzy marzą o zawodzie DJ'a, a nie mają dostępu do drogiego profesjonalnego sprzętu.

Zdjęcie

Od strony organizacyjnej imprezę wspomaga DJ Promotion.

Mistrzostwa będzie suportować firma Antidoto Records, która przedstawi specjalny pokaz laserowy, ale także zaprezentuje nagrania ze swojego katalogu wydawniczego jako label. Jednym z czołowych producentów tego wydawnictwa jest Gabriel Delgado. AR zapowiedział się też jako fundator nagród w licznych konkursach, które będa miały miejsce w Galerii Korona.

Miło nam również poinformować, że stowarzyszenie Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych objęło honorowy patronat nad imprezą.

Więcej informacji znajdziecie na stronach:
http://www.djmistrz.pl/
https://www.facebook.com/djmistrz

Plakat