Wystąp w świątecznym klipie MyMusic!

MiniaturkaMyMusic już myśli o prezentach dla fanów! Co powiecie na udział w świątecznym teledysku utalentowanej artystki Hony? Zapraszamy do udziału w konkursie. Pokażcie na co Was stać!

 

Hona - czyli Honorata Pawłowska to młoda wokalistka której wykonania i covery zagranicznych artystów podbijają sieć. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nagrała utwór pt. „Mamy Święta”, do którego videoklip chce stworzyć z nadesłanych materiałów od fanów MyMusic.

Zdjęcie

Aby pojawić się w klipie wystarczy, że wyślecie film lub zdjęcie zrobione telefonem czy aparatem. Ważne, by filmy i zdjęcia miały charakter świąteczny! Możecie śpiewać tekst piosenki „Mamy święta” albo tylko poruszać się w rytm piosenki w stroju np. Świętego Mikołaja albo możecie pochwalić się zdjęciem ulubionej choinki, świątecznym wystrojem w domu czy rodzinką– każdy pomysł w świątecznym klimacie mile widziany!

Z nadesłanych materiałów powstanie teledysk, który wkrótce trafi do sieci!

Czekamy na Wasze filmy i zdjęcia do 30 listopada 2013 r. Wysyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy na Waszą kreatywność!