El Sol Salsa Festival już niestety za nami!

MiniaturkaWidowiskowe pokazy, plejada międzynarodowych gwiazd sceny salsowej i rozbrzmiewająca do białego rana muzyka pełna słonecznych wibracji. To był niezapomniany El Sol Salsa Festival!

 

Najgorętsze wydarzenie tej jesieni, które odbyło się w Hotelu Gromada Okęcie w Warszawie w dniach 8-10 listopada już niestety za nami, ale dzięki olbrzymiej dawce pozytywnej energii, dostarczonej przez wina El Sol, na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. El Sol Salsa Festival to największa impreza salsowa w tej części Europy, która co roku przyciąga tłumy oddanych fanów z całego świata – nie tylko najlepszych profesjonalistów i performersów, ale także amatorów, którzy w trakcie warsztatów stawiali swoje pierwsze taneczne kroki w świecie latynoskich rytmów. Festiwal to prawdziwie wybuchowa mieszanka południowych temperamentów, w trakcie którego przeplatały się dźwięki ognistej salsy, rytmicznego mambo, chilloutowego zouka, aż po zmysłową kizombę i romantyczną bachatę. A to wszystko w towarzystwie El Sol – najbardziej słonecznej marki win na polskim rynku, będącej sponsorem tytularnym wydarzenia.

Szalonej zabawie nie było zatem końca, a charyzmatyczni tancerze porwali publiczność, zawładnąwszy ciałem i duszą wszystkich uczestników. Wśród artystów pojawiły się takie sławy światowego formatu, jak m.in. Eddie Torres & Shani Talmor, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, Son De Akokan oraz mistrzowie mambo - grupa Yamulee.

Co stoi za tak dużym sukcesem wydarzenia? Przede wszystkim spontaniczna energia, żywiołowa radość i optymizm niezwykłych osób, biorących w nim udział. A dodatkowych inspiracji, jak zawsze dostarczyły wina El Sol, stworzone z myślą o przyjemności odkrywania i poznawania radosnych smaków życia!

Zdjęcie


Źródło: www.netfan.pl/www.kuzniapr.pl