Sylwester 2013 w Krakowie. Noc Żywiołów

MiniaturkaSylwester TVN 2013 w Krakowie: noc żywiołów. Sprawdź, jakie atrakcje czekają widzów, którzy w sylwestrowy wieczór i noc pojawią się na krakowskim rynku lub przed telewizorami!

 

Sylwester TVN 2013 w Krakowie: noc żywiołów. Ponad 30 artystów wystąpi na największej scenie sylwestrowej w historii krakowskiego rynku! Konstrukcja sceny oraz backstage zajmą ¼ powierzchni jednego z największych rynków w Europie. Studio sylwestrowe znajdzie się po raz pierwszy w odnowionych podziemiach Rynku. Budowa multimedialnej sceny rozpoczęła się 15 grudnia.

Zdjęcie

31 grudnia o godz. 20 wystartuje rozpocznie się transmisja live. Przez ponad 6 godzin trwania imprezy będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek – od koncertów, występów artystycznych po wywiady z gwiazdami i przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata show biznesu mijającego roku.

Sam program sylwestrowy to nasza podróż po żywiołach, po różnorodnych przestrzeniach muzyki, wyobraźni, ludzi. Z różnymi emocjami i namiętnościami.

Artyści i muzyka to najlepsi polscy wykonawcy: Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk. Nie zabraknie także finalistów i uczestników programów Mam Talent i X Factor, na czele z Klaudią Gawor – zwyciężczynią ostatniej edycji programu.

Scena wydarzenia umiejscowiona będzie przed Sukiennicami na Rynku Głównym w Krakowie. W trakcie widowiska wspinamy się na tarasy Sukiennic, schodzimy do piwnic muzeum miasta. Przenosimy się od miejsc wokół sceny do wykonawców śpiewających na scenie. Efekty świetlne, wizuale towarzyszące wykonawcom, dostosowane są do żywiołów w których jesteśmy, o których opowiadamy.

O choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT. Całość dopełni widowiskowa pirotechnika sceniczna oraz bogata scenografia.


Źródło: www.eska.pl