Miley Cyrus wystąpi w MTV Unplugged

MiniaturkaJuż 29 stycznia o godz. 21 na antenie MTV zostanie wyemitowany koncert z cyklu MTV Unplugged z udziałem Miley Cyrus. Minęło ponad 25 lat odkąd MTV pierwszy raz „odłączyło prąd” artystom.

 

Artystką Roku 2013 została Miley Cyrus i to ona będzie gwiazdą kolejnego, niepowtarzalnego koncertu. Zdecydowanie ubiegły rok był przełomowy w karierze wokalistki, o czym świadczą chociażby jej głośne występy na MTV Video Music Awards oraz na MTV EMA. Wydarzenie „MTV Unplugged” pokaże zupełnie inne oblicze Miley, jako artystki. Widzowie na pewno będą zaskoczeni nowymi aranżacjami piosenek, które wyniosły Cyrus na pierwsze miejsca list przebojów. Usłyszymy także utwory z jej najnowszej płyty „Bangerz”, które już stały się hitami na całym świecie.

Okładka

Seria występów „Unplugged” stała się kultowa. Na scenie MTV na całym świecie swoje legendarne koncerty zagrały takie gwiazdy jak Nirvana, Jay-Z, Eric Clapton, Bob Dylan, Bruce Springsteen, Mariah Carey, Katy Perry, Adele czy Florence and The Machine. Teraz do tego grona dołączy Miley Cyrus.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com