Katy B w najważniejszym występie w karierze

MiniaturkaKaty B ma na swoim koncie wiele przebojów, ale były to utwory znane głównie z klubowych parkietów, najbardziej popularne w mediach społecznościowych i muzycznych kanałach TV.

 

Okazuje się, że dopiero aktualnym singlem z nowej płyty udało jej się trafić na playlisty najważniejszych brytyjskich stacji radiowych: "Crying For No Reason" jest aktualnie najczęściej granym utworem m.in. przez BBC Radio 1 i Radio 2. Artystka wyprzedała też zbliżającą się brytyjską trasę koncertową i wystąpi w roli mentorki w programie The Voice.

Zdjęcie

Było więc kwestią czasu, aż zostanie zaproszona zostanie do kultowego programu Grahama Nortona w BBC1, u którego występują tylko najważniejsi artyści na świecie. Zaśpiewała w nim w miniony weekend. Pod względem wizualnym klip jest odwzorowaniem klipu do utworu w reżyserii słynnej wizjonerki Sophie Muller, ale na scenie Katy towarzyszy "żywy" zespół - kompozycja nie traci jednak swojego elektronicznego klimatu.

Nowa płyta Katy B "Little Red" trafi do sklepów już w przyszłym tygodniu i znajdą się na niej m.in. przebój "5 A.M." i duet z doskonale znaną w naszym kraju Jessie Ware ("Aaliyah"). Album ukazuje się w wersji standard (12 utworów) oraz deluxe (17 utworów + dodatkowy krążek z wszystkimi utworami z pierwszego dysku zmiksowanymi w jedną całość).


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl