Justin Timberlake w Polsce! 19.08 PGE Arena Gdańsk

MiniaturkaJustin Timberlake w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 19.08. Informację podał organizator, Prestige MJM ze współpracy z Multimedia Organisation Ltd.

 

Po dominacji na światowych listach przebojów w 2013 roku, dzięki hitom „Mirrors”, „Suit & Tie”, „ Take Back The Night” pochodzących z dwuczęściowego albumu The 20/20 Experience, Timberlake zaserwuje swoim fanom elektryzujący koncert w ramach trasy The 20/20 Experience World Tour.

Zdjęcie

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić stronę thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

Album „The 20/20 Experience” został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i został najlepiej sprzedającą się płytą 2013 r. (ponad 4 miliony egzemplarzy na całym świecie). Ta płyta umieszcza Timberlake’a w historii jako najlepszy męski debiut w ciągu ostatnich 5 lat oraz największy debiut cyfrowy w Stanach Zjednoczonych.

„The 20/20 Experience” utrzymywał się jako numer 1 zarówno na liście albumów Top 200 (przez trzy tygodnie) oraz na liście albumu R&B (10 tygodni). Tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży od momentu wydania płyty wszystkie 100 utworów znalazło się na liście cyfrowych kompozycji, które sprzedały się w ilości ponad 7 milionów w Stanach Zjednoczonych. Płyta osiągnęła status platynowej również w tym w Polsce!

Po ozdobieniu okładki „GQ” jako Człowiek Roku 2013, ostatnio Timberlake przywiózł do domu nagrody Grammy za najlepszą piosenkę R&B (Pusher Love Girl) oraz trzy nagrody American Music Awards za Najlepszego Męskiego Artystę Pop/Rock.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl