Nowa edycja Akademii Menedżerów Muzycznych

MiniaturkaJuż w najbliższa sobotę - 22 lutego 2014 roku wystartuje kolejna edycja coraz popularniejszej i bogatszej o nowych uczestnikówj Akademii Menedżerów Muzycznych.

 

Grupa blisko dwudziestu nowych uczestników rozpocznie cykl warsztatów i zajęć praktycznych prowadzonych przez znakomitości polskiej branży muzycznej – Odliczanie do czwartej edycji dobiega końca – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych. – Bardzo cieszymy się z nowej grupy uczestników, wiem też, że nasi wykładowcy przygotowali rewelacyjny program, przyszłych menedżerów czeka wiele niespodzianek, przede wszystkim jednak, mnóstwo praktycznejwuedzy, która z pewnością rozwinie ich zawodowo. Przypominam też, że współpracujemy z takimi imprezami, jak m.in. Tauron Nowa Muzyka, Original Source Up to Date, Próba Dźwięku, Emergenza, Hip Hop Kemp czy Audioriver, przy których nasi podopieczni będą zdobywali nieocenione doświadczenie w organizacji i promocji festiwali – dodaje.

Zdjęcie

Wśród wykładowców Akademii Menedżerów Muzycznych znaleźli się m.in.: Sławomir Pietrzak (SP Records), dr Piotr Turek (Muzodajnia), Wiesław Weiss (Teraz Rock) czy Jerzy Tolak (menedżer Republiki i Grzegorza Ciechowskiego).

Uczestnictwo w Akademii Menedżerów Muzycznych chwalą sobie jej absolwenci, którzy zaczynają odnosić rynkowe sukcesy. – Moimi sukcesami są także sukcesy mojego Artysty i na odwrót, bo przecież gramy do jednej bramki – mówi Jakub Sancho Sancakli reprezentujący Elementum Art. Na przestrzeni minionego roku wydaliśmy debiutancką płytę, wypuściliśmy osiem teledysków, których łączna liczba wyświetleń szybko zmierza do 28 milionów. W Nysie przetrał Hip Hop FEST mimo ogromnego grymasu na twarzach urzędników. SBS zagrał ponad siedemdziesiąt koncertów. Po nowym roku zakontraktowaliśmy się z jedną z większych wytwórni fonograficznych - My Music, co dodało nam ogromnego rozpędu w działaniach. 25 marca wydajemy drugi Album South Blunt System - "Potęga w czynie". W najbliższym czasie ELEMENTUM ART będzie gościć w swoich szeregach dodatkowo dwóch młodych lecz bardzo zdolnych artystów, którzy odnieśli już swoje sukcesy na polu zawodowym. Cieszy mnie fakt, że mogłem uczestniczyć w zajęciach Akademii Menedżerów Muzycznych, gdyż szybko przełożyło się to na wyniki pracy, która nie ukrywając jest jednym z istotniejszych elementów mojego życia – dodaje.

Choć Akademii Menedżerów Muzycznych startuje już za kilka dni, nadal trwają zapisy, wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie www.akademiamm.pl. Praca przy festiwalach czy warsztaty z ludźmi z branży to nie wszystkie atrakcje dla uczestników Akademii. Na przyszłych menedżerów czekają także staże w firmach fonograficznych, menedżerskich i eventowych, prelekcje z gośćmi reprezentującymi zachodnie rynki muzyczne, a także wymiany międzynarodowe dla najlepszych uczestników.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl