Ellie Goulding & Zedd podczas MTV Movie Awards

MiniaturkaMTV ogłosiło artystów, którzy wystąpią na  MTV Movie Awards 14.04 w Nokia Theatre w Los Angeles. Wykonają m.in. utwory ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Niezgodna” („Divergent”), który w tym roku wejdzie do kin.

 

Widzowie usłyszą utwór „Beating Heart” w wykonaniu Ellie Goulding oraz „Find You”, który zostanie zaprezentowany przez Zedda wraz z Matthew Komą i szwedzką wokalistką Miriam Bryant. Fanów czeka również występ twenty one pilots – duet z Ohio wykona nowy singiel „Car Radio”. Kiedy dowiedziałem się, że „Find You” znalazło się na ścieżce dźwiękowej filmu „Niezgodna” byłem strasznie podekscytowany – powiedział Zedd – a wykonanie tej piosenki na żywo na MTV Movie Awards razem z Matthew i Miriam jest spełnieniem marzeń. Nie możemy się doczekać, aż wystąpimy na gali.

Zdjęcie

Ellie Goulding sprzedała ponad 5 milionów płyt i 15 milionów singli na całym świecie. Jej krążki pokryły się platyną w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Malezji i we Włoszech. Teledyski wokalistki obejrzano łącznie ponad 400 milionów razy, a debiutancki album artystki „Light” był najlepiej sprzedającą się płytą w 2010 roku. Goulding powróciła w 2012 roku w wielkim stylu z „Halcyon” – płyta zebrała świetne recenzje, a jej najbardziej znany utwór „Anything Could Happen” pokrył się platyną.

Zdobywca nagrody Grammy, DJ i producent - Zedd został doceniony przez słuchaczy za różnorodność w swojej muzyce. Od klasycznych, przez post-hardcorowe i metalowe dźwięki, po muzykę electro house - artysta konsekwentnie udowadnia, że nie ma dla niego granic. W 2012 roku Zedd wydał debiutancki album „Clarity”, dzięki któremu magazyn Rolling Stone nazwał go „Wschodzącą gwiazdą”, a utwór „Spectrum” zyskał miano Najlepszej Klubowej Piosenki Roku według magazynu Billboard. Teraz DJ powraca z kawałkiem „Find You”, nagranym z gościnnym udziałem młodej, szwedzkiej piosenkarki Miriam Byrant.

Amerykański duet twenty one pilots, w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, zdobył uznanie swoimi energetycznymi utworami z pograniczna „schizoidalnego popu”. Ich kawałki, przepełnione różnymi stylami muzycznymi, rozgrzewały widownię na takich festiwalach, jak Lollapalooza czy Bonnaroo. Charyzmatyczny duet został doceniony także przez MTV nominacją w MTV Video Music Awards 2013 w kategorii „Wschodząca Gwiazda”. Teraz na scenie MTV Movie Awards twenty one pilots zaprezentuje swój najnowszy singiel „Car Radio”.

MTV Movie Awards to wyjątkowe wydarzenie. Fani mogą głosować w kategoriach, których nie ma na żadnych innych galach – Najlepszy Czarny Charakter, Najlepszy Pocałunek, Najlepiej Odegrana Scena Przerażenia, Najlepszy Moment Muzyczny, Najlepszy Występ z Gołą Klatą, Najlepsza Scena Walki oraz w wielu innych.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com