FNF Summer Dance Intensive 2014 w Gdańsku

MiniaturkaFNF Summer Dance Intensive by FNF to 8 edycja największych w Polsce warsztatów tanecznych. Między 26.07, a 4.08 w Gdańsku tancerze z Polski będą trenować pod okiem światowej czołówki choreografów.

 

Tegoroczna edycja warsztatów odbędzie się w samym centrum polskiego wybrzeża – Gdańsku. Organizatorzy zaleźli świetny ośrodek, który idealnie odpowiada na wszystkie potrzeby tego typu imprezy. Oprócz całodniowych zajęć tanecznych ekipa FNF zadba o atrakcje wieczorne – pod wielką wiatą w sercu ośrodka co wieczór odbywać się będą imprezy i walki taneczne.

Plakat

Najważniejszą cechą warsztatów jest jedyna w swoim rodzaju kadra instruktorska. Z roku na rok choreografowie uczący na warsztatach są coraz lepsi. Po latach organizowania szkoleń grupa FNF zdobyła sobie zaufanie największych i najlepszych szkół tańca na świecie. Podczas poprzednich edycji warsztatów do Polski przyjeżdżali instruktorzy i choreografowie takich gwiazd i show jak: Beyonce, Justin Timberlake, Britney Spears, Pussy Cat Dolls, Katie Perry, Nicki Minaj, MTV Music Awards, So You Think You Can Dance, American Best Dance Crew i wiele innych. FNF Summer Dance Intensive 2014 to jedyne w swoim rodzaju połączenie tańca, energii, pasji i dobrej zabawy podczas wakacyjnego wjazdu.


Źródło: www.netfan.pl/www.newzenith.pl