Pharrell Williams na Pozytywne Wibracje Festival

MiniaturkaGłówną gwiazdą czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival 2014 będzie popularny obecnie Pharrell Williams. Festiwal odbędzie się w piątek 20 czerwca br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie.

 

Występ Pharrella Williamsa, głównej gwiazdy festiwalu, będzie jednym z zaledwie kilku koncertów artysty w Europie w 2014 roku. W środę 23 kwietnia br. o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na festiwal w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

Okładka

W Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy,  Get Lucky oraz Blurred Lines.  Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’, czy Hot In Herre. Warto podkreślić, że w ostatnią sobotę 12 kwietnia Pharrell z zespołem wystąpił, gorąco przyjęty przez ponad 75 000 osób, na legendarnym i największym amerykańskim festiwalu Coachella w Kalifornii.

W najbliższych tygodniach organizatorzy będą informowali opinię publiczną o kolejnych wykonawcach zagranicznych i polskich, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu. W piątek 20 czerwca wystąpi w sumie sześciu artystów. Warto przypomnieć, że na Pozytywnych Wibracjach wystąpili w latach ubiegłych m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

Tym samym Pozytywne Wibracje Festival, organizowany przez agencję STX Jamboree od 2010 roku, „najlepszy polski festiwal prezentujący muzykę soulową”, funk i R’n’B, nominowany do prestiżowej nagrody Best European Festival w kategorii Best Small Festival w 2012 roku, przenosi się w tym roku z Białegostoku do Warszawy na stadion Pepsi Arena.

Spełniło się jedno z największych marzeń mojego życia. Zapraszamy na nasz festiwal współcześnie najgorętsze nazwisko w światowej muzyce. W dodatku artystę o tak niezwykłym dorobku, człowieka o tak wielkiej wrażliwości muzycznej, a także wyczuciu odbiorców, które zdarza się raz na dekadę. Co niezwykłe Pharrell kreuje także trendy, modę, ma firmy odzieżowe. Człowiek orkiestra. Wykonuje muzykę, którą kocham w sposób, który zaraża miliony – podsumowuje Stanisław Trzciński, dyrektor artystyczny festiwalu i twórca płyt Pozytywne Wibracje z agencji STX Jamboree.

– Koncert Pharrella Williamsa na Pozytywnych Wibracjach to jeden z dosłownie kilku tegorocznych koncertów tego artysty w Europie. Tym samym liczymy się z przyjazdem publiczności z wielu innych państw. Warto zakupić jak najszybciej bilety. Zaczniemy je sprzedawać dokładnie za tydzień w środę od godziny 12.00. Wylądowaliśmy w końcu z naszym festiwalem w naszym mieście rodzinnym, ma to swoje bardzo dobre strony. Wkrótce ogłosimy także wielu innych doskonałych artystów festiwalu – dodaje Trzciński. Paweł Kwiatkowski, producent festiwalu z agencji STX Jamboree: – Tegoroczna edycja festiwalu to najbardziej spektakularna produkcja w jego historii. Nie tylko z powodu tak wielkiej światowej gwiazdy jak Pharrell Williams, ale także wymagań stadionowych. Zapewniam, że na naszej imprezie każdy będzie zachwycony jakością dźwięku, o to dbamy od wielu lat i tak samo stanie się tutaj. Nowoczesny i kompaktowy stadion Pepsi Arena daje taką możliwość w odróżnieniu od wielu obiektów zbudowanych na Euro 2012. Będzie także zestaw świateł oraz multimediów na poziomie znanym z najlepszych europejskich produkcji koncertowych. Szykujemy festiwal z prawdziwego zdarzenia. Gwarantuję, że nasz jeden dzień i 6 godzin koncertów to więcej, niż dwa dni na innych festiwalach, bo liczy się jakość, a nie ilość!


Źródło: www.netfan.pl/www.stx-jamboree.com