21-01-2012 SUTURA & ELECTRONMIKE @ Forty Kleparz , Kraków

21 stycznia Forty Kleparz po raz kolejny otworzą swe bramy dla głodnych dobrego brzmienia i wrażeń optycznych klubowiczy. Tej nocy nad naszym umysłem oraz stopami kontrolę przejmą Elektronmike oraz Sutura. Ta austriacko - niemiecka kombinacja zawita już po raz drugi w Pol...sce, jednak towarzystwo Hellboya , Arthura Craga, Nexy'ego, Siasi czy Silvershine doda całości jeszcze większej dawki ostrości.
Za mocne brzmienie odpowiedzialni będzie również Marks, Mackul czy Peter G. Jeśli to jeszcze za mało, zapoznaj się z pełnym line-upem, który prezentujemy poniżej.

Nazwa : SUTURA & ELECTRONMIKE - ELECTRONIC FESTIVAL
Kiedy: 21.01.2012 (Sobota)
Bilety : przedsprzedaz 20 zl / w dniu imprezy 25 zł
Start : 20:00
Koniec : 07:00
Facebook : https://www.facebook.com/ event.php?eid=248737251804330&ref=ts
Muzyka: House , Electronica , Minimal, Techno , Hardtechno , Schranz
Rezerwacja : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Adres:
Klub Forty Kleparz
30-001 Kraków
ul. Kamienna 2 i 4
www.facebook.com/klubmuzycznyfortykleparz

LINE UP:


ELECTRONMIKE (Abstract / Austria)
SUTURA (Abstract / Niemcy)
SIASIA (Dirtystuff Rec / Katowice)
NEXY (Sentence / Rzeszów)
MARKS (Turbulence / Cieszyn)
HELLBOY (Darkmadness / Kraków)
ARTHUR CRAG (Turbulence Crew / Kraków)
FREEJAY (E.H.N / Dębica)
DEAS (Baroque rec , Flashover / Kraków)
SILVERSHINE (Slave Sound / Nysa)
LA CRUA (No 4 fame/ Katowice)
OXIDE (Turbulence Crew / Kraków)
MILOSZB (E.H.N / Dębica)
MEFI (E.H.N / Dębica)
MACKUL (Ruda Sląska)
CRUMB (Istebna)
PETER G (Komora.Rec / Siewierz)


BIOGRAFIA:


------------------------------------------------------------------------------------------


ELECTRONMIKE

Kariera Electronmike'a sięga wczesnych lat 90-tych. Przez pierwsze dwa lata pisał reportaże dla znanego magazynu Raveline, gdzie zetknął się po raz pierwszy z muzyką elektroniczną. Wtedy powstał projekt ElectronMike, który był jednym z pierwszych towarzystw dla DJ'ów i imprez z całego świata. W ramach tego projektu ukazała się online jedna z pierwszych stron internetowych poświęconych muzyce techno, którą odwiedziło ponad milion osób!
Electronmike zdobywał doświadczenie grając na klubowych imprezach, organizował własne imprezy oraz promował młode talenty. Pracował przy organizacji Love Parade w Wiedniu, gdzie sam wystąpił 3 razy na własnej platformie. Po pierwszych występach przed szerszą publiką postanowił zająć się profesjonalnie Dj'ingiem i tak pracując zdefiniował specjalny rodzaj muzyki techno. Kolejne lata spędził grając w każdej znanej miejscówce na świecie. Były to m.in. I love techno w Belgii, Nature One Century Circus w Niemczech, u60311 we Frankurcie, Circus Nation Festival w Hiszpanii, Amate Raxi Tokio w Japonii, Soundtropolis Festival w Polsce, Florida 134 w Pradze i doskonale znany Tresor w Berlinie, a to tylko kilka.

Rezultatem nie tylko ciężkiej pracy, ale i sposobu bycia jest wielka ilość fanów, która uwielbia odwiedzać jego występy. Polacy pokochali go za występ podczas Soundtropolis na katowickim muchowcu, gdzie doprowadził namiot do wrzenia.


-----------------------------------------------------------------------------------------


SUTURA

Mocno, mocniej... Sutura! Burhan Kurtcu jest Niemcem z tureckimi korzeniami, urodzonym w Heilbronn, a znany jest również jako Sutura. W wieku 10 lat zafascynował się muzyką elektroniczną. Scena była wtedy zdominowana przez Electro i Breakbeat. W 1995 roku zobaczył Miss Djax w klubie "Alte Giesserei" i zaraził się muzyką Techno. Dzięki jego miłosci do muzyki oraz wsparciu przyjaciela sam rozpoczął przygodę z DJ'ingiem. Pierwszy raz stając za deckami poczuł magię tłumu i dało mu to energię do działania. Połowę pieniędzy które zarobił na graniu zainwestował w winyle. W 2000 zagrał na legendarnym "Titty Twister" i po tym występie zagrał kilka razy w klubach w Heilbronn. Fascynowała go publiczność, a publiczność fascynował on! Rzesza fanów rosła! Wkrótce jego pierwsze nagranie zostało puszczone na Notsignal w 2004roku, gdzie grało parę DJ'i o już znanych nazwiskach! Nastepnym krokiem było wysłanie naprawdę wielkiej ilości płyt demo do wytwórni płytowych.

W 2006 roku DJ Rush usłyszał jego tracki i postanowił wypuścić go na popularnych labelach Kne'Deep. To był początek nowej ery! Teraz możesz znaleźć jego produkcje w setach Pet Duo, Sven Wittekind, Robert Natus, DJ Bold, Kaoz, Marco Remus i wielu innych. Od 2007 roku możesz znaleźć Saturę na najpopularniejszych kompilacjach na całym świecie, takich jak Dj Rush & Felix Krocher - U60311 Vol6! Obecnie gra w całych Niemczech. W 2008 roku po raz pierwszy wystąpił poza nimi, m.in. w Wiedniu w Austrii. Wszyscy polubili jego i jego muzykę i tak oto pojawiła się okazja do kolejnych występów.

Sver Wittekind zaproponował mu stworzenie produkcji dla jego płyty Inflicted! Nazwana została Arabian Night! Wtedy Sutura wystapił na urodzinach Svena Wittekinda i usmażył publiczność. Po tym gorącym weekendzie szef ABSTRACT, Sven Schaller, postanowił wziąć go do swojego wydawnictwa. Sukces takich wydawnictw jak Abstract016 i Toolterror013 był wielki więc bądź gotów na wysokiej jakości Techno w najlepszym wykonaniu.

 

 

Źródło:mmsilesia.pl