16-18.03-Red Bull Music Academy Bass Camp

MiniaturkaMiędzy 16 a 18 marca w budynku warszawskiego Uniwersusu przy ul. Belwederskiej 20/22 odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Impreza ma związek z Muzyczną Akademią Red Bulla. Przez cztery dni będą tam trwały warsztaty i szkolenia dla młodów DJ'ów. Pasjonaci będą mogli podzielić się z reszta swoim doświadczeniem oraz podszkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.Wieczorami wspólnie zagrają w niektórych warszawskich klubach. Piątkową gwiazdą imprezy Red Bull Music Academy Bass Camp będzie Moodyman!

Bass Campy sa organizowane w związku z przygotowaniem do docelowego wydarzenia jakim będzie tegoroczna edycja Red Bull Music Academy w Nowym Jorku. W ciągu tych dni producenci muzyczni, DJe, wokaliści spotkają się w jednym miejscu, by wspólnie spędzić czas podczas warsztatów w studio nagraniowym oraz na wykładach prowadzonych przez muzyczne autorytety.

W warszatatach weźmie udział piętnastu artystów. Jednym z nich jest jest Michał Zakrzewski, który na codzień działa we wrocławskim kolektywie Hush Hush Pony.

„O Red Bull Music Academy słyszałem do tej pory same pozytywy, ze względu na bezcenną okazję do wymiany poglądów z wieloma świetnymi artystami i możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Jestem przekonany, że udział w Bass Campie upewni mnie, że warto przygotować jak najlepszą aplikację na tegoroczną edycję w Nowym Jorku” - mówi Michał.

W czasie Red Bull Music Academy Bass Camp będzie miało miejsce spotkanie otwarte, podczas którego wszyscy zainteresowani tegorocznym wydarzeniem w Nowym Jorku będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o Akademii z ust jej absolwentów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 marca w Cafe Kulturalna przy Placu Defilad 1. Start o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Zdjęcie 

16 MARCA, PIĄTEK

Miejsce: klub 1500 m2, ul. Solec 18

Zagrają: MOODYMAN, Kuba Sojka oraz uczestnicy Red Bull Music Academy Bass Camp

Start imprezy: 22.00