MISS CLUB POLAND 2010

1 lutego wystartował jeden z największych projektów w polskich klubach – MISS CLUB POLAND 2010. Dziesięć klubów w Polsce wybierało najpierw Miss poszczególnych klubów, a następnie , po raz pierwszy w historii, MISS CLUB POLAND 2010, czyli Najpiękniejszą Klubowiczkę Polski. Finałowa sesja foto-video odbyła podczas tygodniowego pobytu wszystkich Miss klubów w 5-gwiazdkowym hotelu SUNRISE SENTIDO DREAM w Egipcie.

 

 

Cały projekt Miss Club Poland ma na celu zorganizowanie największej imprezy w historii współpracy polskich klubów! Już w listopadzie odbędzie się Wielki Finał, gdzie 10 finalistek będzie walczyć o główną nagrodę o wartości 10.000zł. Na dzień dzisiejszy organizatorzy potwierdzili że co rok będą odbywać się kolejne edycje Miss Club Poland.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Dariusz Odrzywołek, manager klubowy , dj i producent, znany w branży muzycznej jako ALEX RED z formacji KOMODO. Zapytany co skłoniło go do zorganizowania tego projektu powiedział: „Co roku w klubie Moderna organizuję Wybory Miss klubu, które cieszą się ogromną popularnością i są zawsze wielkim sukcesem marketingowym oraz finansowym klubu. Jednak zawsze dążę do tego by z roku na rok takie Wybory miały coraz większy prestiż. Pod koniec roku 2009 zaproponowałem kilku klubom zorganizowanie wspólnie Wyborów Najpiękniejszej Klubowiczki Polski na bazie współpracy dwóch branży, w których działam: klubowej i turystycznej. Dzięki temu także inne kluby mogą korzystać z zysków marketingowo-reklamowych oraz finansowych tego projektu. Tak właśnie powstał projekt MISS CLUB POLAND 2010, który będzie kontynuowany w kolejnych latach”

W projekcie Miss Club Poland mogą brać udział tylko duże i dobrze zorganizowane kluby, które wzajemnie spierają się marketingowo.


Lista finalistek Miss Club Poland 2010:

- Justyna Miszczak – Miss klubu Bajka w Koszalinie

- Edyta Myl – Miss klubu Disco Park Rudki

- Weronika Knapik – Miss klubu Dragon w Czarnym Dunajcu

- Weronika Czajkowska – Miss klubu Energy 2000

- Klaudia Gajewska – Miss klubu Level w Nowym Sączu

- Beata Gawin – Miss klubu Mega Music w Wildze

- Sylwia Płaza – Miss klubu Moderna w Dębicy

- Żaneta Heizelbetz – Miss klubu Onyx w Tarnowskich Górach

- Magda Moskwa – Miss klubu SKR w Obszy

- Lidia Rafińska – Miss klubu Venus Planet w Obszy