Druga edycja "Silesia in Love" już w lipcu

MiniaturkaJuż 8 lipca w Chorzowie w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku, z okazji drugiej edycji imprezy "Silesia in Love" wystąpi szcześc gwiazd muzyki klubowej, w tym aż czterech artystów z zagranicy! Oprócz setów DJ'skich zostaną zaprezentowane live acty.

Pierwsza edycja imprezy odbyła sie równiez w licpu w tamtym roku. Zagrali m.in. Aka Aka feat. Thalstroem, Felix Kroecher, Klaudia Gawlas. Natomiast tegorocznymi gośćmi będą m.in. Chris Liebing, Klaudia Gawlas, Niereich, Siasia, Grzegorz Es oraz Electronmike.

Zdjęcie

Dla ostatniej z wyżej wymienionych gwiazd Polska jest numerem 1. Electronmike bardzo miło wspomina swój pobyt w naszym kraju i nie może sie doczekać ponownego przyjazdu na Silesia in Love. Jego zdaniem Polacy dają poczucie przynależności do wielkiej techno rodziny! Artysta odwiedził już Katowice i Kraków.

Silesia in Love to jedyna w Polsce impreza, która odbywa się...w niedzielę popołudniu!Organizatorzy imprezy mówią: - rozkochamy cały Śląsk i dołożymy wszelkich starań aby zapanowała tu atmosfera miłości, przyjaźni i dobrej zabawy!

Zdjęcie

Jakich setów możemy sie spodziewać na tegorocznej edycji imprezy? "Do wakacji jeszcze sporo czasu i wiele, może się zmienić. planowanie seta z tak dużym wyprzedzeniem to raczej rzecz niemożliwa i totalnie bezsensowna. Muzyka i gusta zmieniają się co chwilę, a to co gram na danej imprezie, zależy głównie od nastroju jaki mam tego dnia i od publiki jaką widzę przed sobą. Nie wiem czy będzie to lekki set, czy też mocniejsze uderzenie. ale wiem, że na pewno nie będzie żadnych wakacyjnych piosenek i że będzie to coś wyjątkowego, co porwie Was do tańca. Zatem już dziś serdecznie zapraszam do chorzowskiego parku na Silesia in Love" - mówił Siasia.

Bilety dostepne w przedsprzedaży w cenie 29,00 zł. W dniu imprezy: 35,00 zł