FUNCK YOU

FUNCK YOU pod takim hasłem w całym kraju, odbywa się cykl niesamowitych, energetycznych imprez w doborowym towarzystwie.

 Wszystkie imprezy mają charakter zamknięty, zatem również i wstęp możliwy jest jedynie za okazaniem zaproszenia i dotyczy tylko osób pełnoletnich, które ukończyły18 lat. Zapraszani przez nas goście, to w głównej mierze młodzi przedstawiciele świata biznesu, show biznesu i sztuki .

Impreza jest również wspierana przez mass media (Radiostacja, Antyradio, MTV,
www.vipnews.pl, Eska, DJ World, Echo Miasta...).
Jedną z takich imprez organizowaliśmy 04.11.2005r. w warszawskim klubie LUCID, której sponsorami były min. firmy: Djarum, Puma, World Class... Na imprezę przybyło ponad 1500 osób, w tym wiele znanych postaci ze świata polskiej polityki, biznesu i show biznesu.
Zaproszonych gości gorąco przywitał prowadzący, mistrz ceremonii - Red. Po przywitaniu z publicznością odbył się występ modelek znanych dotąd głównie z teledysków, które specjalnie dla zaproszonych gości przygotowały wielkie show i pokaz mody organizowany przez agencję Honeyz.

To niesamowity pokaz w wykonaniu ślicznych modelek, m.in. Ewy Salety, Asi Drozdowskiej Miss Polonia 2001, oraz modelek ze znanych teledysków, m.in. „Hello” LIROY’a. Nie jest to typowy pokaz mody, ale pokaz w formie tanecznej! Nie będzie to też typowa odzież, ale ciuchy rodem z amerykańskich teledysków. Podczas imprezy odbyły się także eliminacje do WIELKIEGO TRZĘSIENIA ZIEMI czyli II Oficjalnych Mistrzostw Polski w tańcu Ragga Dancehall których jesteśmy oficjalnymi organizatorami. Na koniec wystąpił Liroy ikona polskiego rappu, laureat 4 Fryderyków oraz licznych nagród Polskiego przemysłu muzycznego, z utworami ze swojej najnowszej płyty „ L Nińo cz.1/Wstęp ”.  W muzycznych stacjach TV można oglądać już dwa teledyski promujące płytę „Kiedyś przyjdzie taki dzień” i „My robimy to tak”.  Na koncercie Liroy prezentujeował kilka nowych utworów, ale także przypomniał stare hity, które pamięta cała Polska! Organizatorzy nie zapomnieli też o nagrodach dla przybyłych. Impreza była udana, a goście bawili się do białego rana przy muzyce serwowanej przez jednego z najlepszych party dj’i w PL Dja NOZ,Dja Chilla i. W zeszłym roku 2005 odbyło się kilka imprez z tego cyklu min.:
we Wrocławiu ( http://www.dlastudenta.pl/lokale/index.php?act=show_impreza&idi=3339 ),
Katowicach ( http://www.genesis.katowice.pl/Galeria/ ),
Częstochowie ( http://www.genesis.czestochowa.pl/Galeria/ )