Tiesto tour '05

"Tiësto znany jest ze swojej wielkiej pasji i jeszcze większej chęci dzielenia się nią W latach 1985-1993 występował jako rezydent w kilku

holenderskich klubach, budując pracowicie fundamenty pod przyszły ogólnoświatowy sukces. Wraz z Arnym Binkiem założyli wytwórnię Black Hole Recordings, która zaopatruje nasz glob w najróżniejszą muzykę taneczną.

W 2001 roku Tijs Verwest – bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko - wystartował z kolejną oficyną, Magik Music, z której wypuszcza swe najlepsze produkcje i ulubione kawałki. Jeszcze w tym samym roku wydał klubowy hymn „Flight 643” i swój długo oczekiwany album „In My Memory”. Na liście artystów wytwórni znalazły się również takie nazwiska jak Umek, Mark Norman czy Mojado. Po wygraniu w 2002 roku niemal każdej tanecznej nagrody, korona w formie wygranej w „DJ Magu” w końcu znalazła się na głowie Tijsa.

2003 również pełen był sukcesów. Tiësto został pierwszym DJ-em na świecie, któremu udało się sprzedać 25 tys. biletów na solowy występ. Podobnie jak kompilacja „Nyana”, DVD „Tiësto In Concert” w ojczyźnie Verwesta zdobyło miano złotej płyty, zaś „Trafic” był pierwszym utworem instrumentalnym, który trafił na pierwsze miejsce list przebojów od 23 lat! W tym samym roku Tiësto wygrał 3 nagrody TMF (w Holandii i Belgii), 2 Dutch DJ Awards, 1 MTV Europe Award i po raz kolejny zasiadł na tronie przygotowanym przez czytelników „DJ Magazine”. Jest pierwszym DJ-em w historii, który dokonał tego dwa razy z rzędu!

Garść informacji nt. miejsca imprezy:
HALA LUDOWA, w porównaniu z innymi tego typu obiektami, cechuje się większą pojemnością, jak również i możliwościami technicznymi, które są niezbędne do przeprowadzenia tak ogromnej imprezy wraz z wymogami promotorów zagranicznych, z którymi współpracujemy przy tym evencie.

Dzięki temu np. będziemy mogli podwiesić pod kopułą hali specjalne konstrukcje wraz ze efektami świetlnymi, tak jak ma to miejsce m.in. w katowickim Spodku, co daje nam dużo większe możliwości stworzenia oprawy na miarę Mistrza.

Klubowicze będą mogli swobodnie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i bez konieczności opuszczania obiektu będą mieli zapewnione zaplecze gastronomiczne wraz z wszelkimi napojami.

Dlaczego Hala Ludowa? Oto odpowiedź:

* Ponad 17000 m2 powierzchnia do zabawy
* Doskonała akustyka
* Wysokość obiektu w szczycie 42 m

* 12 ton podwieszanej instalacji systemów świateł i nagłośnienia