Pitbull i ATB wystąpią w Polsce!

MiniaturkaGwiazdy muzyki dance wystąpią w Gdańsku podczas tzw. Strefy Kibica na Euro 2012. Koncert Pitbulla zaplanowano na 7 czerwca, a ATB na 25 czerwca. Strefa Kibica i stadion to najważniejsze miejsca w miastach gospodarzy na Euro 2012. W tych miejscach planowane sa liczne atrakcje i występy gwiazd. Strefy zaczną działać od 7 czerwca, a skończą 1 lipca. Miejsca te będą tętnić życiem zarówno w dni meczowe, jak i w pozostałe dni.

Zdjęcie

W gdańskiej Strefie Kibica planowane są występy trzech gwiazd. Póki co wiemy, że na jej otwarciu 7 czerwca, wystąpi Pitbull, amerykański raper, który wystąpi w naszym kraju po raz pierwszy. Tym występem rozpocznie swoją europejską trasę koncertową. Natomiast 25 czerwca zagra niemiecki DJ ATB.

Pitbull (Armando Christian Perez) rozpoczął swoją karierę w 1997 roku. W sierpniu 2011 roku wydał swój najnowszy album "Planet Pit", na którym znajdują się takie hity, jak "Give Me Everything", "Rain Over Me", "International Love" oraz nagrany z licznymi gośćmi takimi jak: Ne-Yo, Chris Brown, Nayer, T-Pain, Enrique Iglesias, Sean Paul, Kelly Rowland i innymi. Krążek uzyskał w Polsce status platynowej płyty.

Zdjęcie

Pod pseudonimem ATB kryje się pasjonat elektroniki, muzyki trance i dance - André Tanneberger. Ten niemiecki DJ, producent i muzyk pochodzi z Freibergu. w 2011 roku wydał swójdziewiąty album pt. "Distant Earth". Krążek uzyskał w naszym kraju status Złotej Płyty.

W dniach, w których na PGE Arenie zagrają piłkarze, Strefa Kibica na placu Zebrań Ludowych będzie startować o godzinie 15. Przed pierwszym meczem zaplanowane są wydarzenia kulturalne, które mają na celu promocję miasta i regionu. Wystąpią wówczas młode zespoły muzyczne z Pomorza. Od godz. 18 odbędzie się transmisja spotkania, a po jego zakończeniu, około godziny 23 zaczną się występy. Wejście na koncerty jest darmowe.