Reklama

  Chilli New Faces 2012 - Szansa dla DJ'ów!

  MiniaturkaPodobnie jak w ubiegłym roku Chilli Music Club w Rzeszowie ogłasza konkurs dla didżejów, w którym nagrodą jest możliwość zagrania na specjalnej imprezie NEW FACES 2012. Impreza odbędzie się w ramach środowego cyklu imprez Night Session, podczas którego wystąpiła już większość najbardziej uznanych polskich didżejów i producentów muzyki elektronicznej.

  Konkurs ma charakter otwarty, aczkolwiek skierowany jest przede wszystkim do młodych i uzdolnionych didżejów z południowo-wschodniej części kraju, którzy nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się szerszej publiczności. Zainteresowani mogą nadsyłać swoje zgłoszenia wraz z 60 minutowym setem. Na podstawie zebranych zgłoszeń zostanie wytypowanych kilku najciekawszych uczestników konkursu, którzy w dniu 25 kwietnia 2012 zagrają na imprezie NEW FACES 2012 w rzeszowskim klubie Chilli. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2012.
  Więcej informacji pod adresem: www.pikantnesrody.com

  PlakatZASADY ZGŁOSZEŃ:

  - Organizatorem konkursu "CHILLI NEW FACES 2012 - Szansa dla didżejów!" jest Chilli Music Club w Rzeszowie.
  - Celem konkursu jest wyłonienie kilku najlepszych didżejów, którzy w dniu 25 kwietnia 2012 wystąpią na specjalnej imprezie NEW FACES 2012.
  - Konkurs ma charakter otwarty, aczkolwiek mogą uczestniczyć w nim tylko osoby pełnoletnie.
  - Aby zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić oraz wysłać formularz znajdujący się pod adresem: www.pikantnesrody.com/formularz_newfaces2012.doc
  - Formularze przyjmowane są tylko drogą mailową, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2012.
  - Akceptowane będą tylko kompletnie formularze zawierające wszystkie wymagane dane.
  - W formularzu zgłoszeniowym należy wkleić link do swojego 60 minutowego seta znajdującego się w serwisie soundcloud.com z możliwością pobrania pliku.
  - Set należy nazwać następująco: "Twój Pseudonim - Chilli New Faces 2012".
  - Set musi być zapisany w formacie mp3 w jakości minimum 192 kbps.
  - Set powinien być utrzymany w stylistyce house, tech house, progressive, techno, electro, minimal oraz w gatunkach pokrewnych.
  - Set musi być zmiksowany w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem sprzętu didżejskiego, tj. playery, gramofony, systemy DVS.
  - Utwory muzyczne wykorzystane w secie powinny pochodzić z legalnych źródeł.
  - W ocenie setów będą brane pod uwagę umiejętności techniczne, dobór utworów oraz kreatywność.
  - Ilość didżejów wytypowanych do zagrania na imprezie zależy od poziomu artystycznego zgłoszeń.
  - Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do środy 18 kwietnia 2012 na stronie: www.pikantnesrody.com
  - Kolejność występów na imprezie zostanie rozstrzygnięta w drodze losowania.
  - Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad konkursu oraz z zobowiązaniem się do wystąpienia na imprezie CHILLI NEW FACES 2012 w przypadku zakwalifikowania się.
  - Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku do celów promocyjnych imprezy CHILLI NEW FACES 2012.
  - Laureaci konkursu będą mieć zapewniony catering na imprezie (limit do wykorzystania w barze).
  - Za występ na imprezie CHILLI NEW FACES 2012 nie będzie wypłacane wynagrodzenie oraz nie będą zwracane koszty dojazdu.
  - Wszelkie pytania i sugestie należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4624197
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.