Chilli New Faces 2012 - Szansa dla DJ'ów!

MiniaturkaPodobnie jak w ubiegłym roku Chilli Music Club w Rzeszowie ogłasza konkurs dla didżejów, w którym nagrodą jest możliwość zagrania na specjalnej imprezie NEW FACES 2012. Impreza odbędzie się w ramach środowego cyklu imprez Night Session, podczas którego wystąpiła już większość najbardziej uznanych polskich didżejów i producentów muzyki elektronicznej.

Konkurs ma charakter otwarty, aczkolwiek skierowany jest przede wszystkim do młodych i uzdolnionych didżejów z południowo-wschodniej części kraju, którzy nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się szerszej publiczności. Zainteresowani mogą nadsyłać swoje zgłoszenia wraz z 60 minutowym setem. Na podstawie zebranych zgłoszeń zostanie wytypowanych kilku najciekawszych uczestników konkursu, którzy w dniu 25 kwietnia 2012 zagrają na imprezie NEW FACES 2012 w rzeszowskim klubie Chilli. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2012.
Więcej informacji pod adresem: www.pikantnesrody.com

PlakatZASADY ZGŁOSZEŃ:

- Organizatorem konkursu "CHILLI NEW FACES 2012 - Szansa dla didżejów!" jest Chilli Music Club w Rzeszowie.
- Celem konkursu jest wyłonienie kilku najlepszych didżejów, którzy w dniu 25 kwietnia 2012 wystąpią na specjalnej imprezie NEW FACES 2012.
- Konkurs ma charakter otwarty, aczkolwiek mogą uczestniczyć w nim tylko osoby pełnoletnie.
- Aby zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić oraz wysłać formularz znajdujący się pod adresem: www.pikantnesrody.com/formularz_newfaces2012.doc
- Formularze przyjmowane są tylko drogą mailową, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2012.
- Akceptowane będą tylko kompletnie formularze zawierające wszystkie wymagane dane.
- W formularzu zgłoszeniowym należy wkleić link do swojego 60 minutowego seta znajdującego się w serwisie soundcloud.com z możliwością pobrania pliku.
- Set należy nazwać następująco: "Twój Pseudonim - Chilli New Faces 2012".
- Set musi być zapisany w formacie mp3 w jakości minimum 192 kbps.
- Set powinien być utrzymany w stylistyce house, tech house, progressive, techno, electro, minimal oraz w gatunkach pokrewnych.
- Set musi być zmiksowany w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem sprzętu didżejskiego, tj. playery, gramofony, systemy DVS.
- Utwory muzyczne wykorzystane w secie powinny pochodzić z legalnych źródeł.
- W ocenie setów będą brane pod uwagę umiejętności techniczne, dobór utworów oraz kreatywność.
- Ilość didżejów wytypowanych do zagrania na imprezie zależy od poziomu artystycznego zgłoszeń.
- Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do środy 18 kwietnia 2012 na stronie: www.pikantnesrody.com
- Kolejność występów na imprezie zostanie rozstrzygnięta w drodze losowania.
- Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad konkursu oraz z zobowiązaniem się do wystąpienia na imprezie CHILLI NEW FACES 2012 w przypadku zakwalifikowania się.
- Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku do celów promocyjnych imprezy CHILLI NEW FACES 2012.
- Laureaci konkursu będą mieć zapewniony catering na imprezie (limit do wykorzystania w barze).
- Za występ na imprezie CHILLI NEW FACES 2012 nie będzie wypłacane wynagrodzenie oraz nie będą zwracane koszty dojazdu.
- Wszelkie pytania i sugestie należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.