14.04 - Pray Until Death - Niskie Łąki - Wrocław

MiniaturkaWszystkich lubiących mocne brzmienie zapraszamy na SANTISIMA VIRGEN MARIA - PRAY UNTIL DEATH Spring Tour 2012. Na imprezie będzie można usłyszeć takie klimaty jak: funny breakcore, ragga jungle i D'n'B.

Wystąpią:

D'MONIK / AUTONOMA SOUND SYSTEM/
SEBO / AUTONOMA SOUND SYSTEM/

Santisima Virgen Maria (EN: Maria Around Europe)

Dwóch DJ'ów z Salamanki w Hiszpanii. Grają live sety z laptopa. Ich muzyka to mieszanka połamaych cięźkich break coroywch dźwięków z melodyjnymi, czasem zabawnymi i śmisznymi remixami znanych hip hopwych, junglowych i popowych numerów. Wrocław jest jednym z miast na ich europejskim tour.

Miksują wszystko co się da. Bawią się każdym dźwiękiem i melodią dzięki czemu ich sety z poważnie brzmiących brekorów stają się przyswajalne nawet dla tych, którzy nie są fanami takiego rodzaju muzyki.

Chłopaki mają głębokie poczucie humoru, co będzie można usłyszeć podczas ich występu. Każdy krok trasy wokół Europy możemy śledzić poprzez ich bloga.
http://www.santisimavirgenmaria.com/tour2012en.html

Ich świętymi atrybutami jest karawan pogrzebowy, którym objeźdżają całą trasę. Wewnątrz karawanu przewożą prawdziwą trumnę, którą przerobili na sound systemem.

Zapraszamy do odwiedzenia ich strony, tam to dopiero się dzieje, trzeba tylko trochę się zagłębić a znajdzie się prawdziwe skarby

Blog tour2012
http://svmtour.wordpress.com/

Promo mix
http://soundcloud.com/santisimavirgenmaria/tour2012

Fb
https://www.facebook.com/mariaaroundeurope

Plakat

Nagłośnienie będzie dodatkowo zasilone bassem Autonoma Sound System, więc będzie grubo, ciężko, głośno a bass ociekać będzie Wam po plecach :)

Wstęp : jak zwykle za free (mile widziana składka dla chłopaków, jako, że przed nimi jeszcze kilka europejskich miast do odwiedzenia)

Dla tych, którzy szaleńczo polubią duet Santisima Virgen Maria i będą czuli niedosyt, jeżeli warunki pozwolą wystawią się w niedzielę przed Niskie Łąki i dadzą live show.

Zapraszamy!