13.04 - Street Beats - Niskie Łąki - Wrocław

MiniaturkaZapraszamy wszystkich na kolejną edycję STREET BEATS, która zapewni dużą dawkę klubowych brzmień. Na imprezie będzie można usłyszeć takie gatunki jak break beat, funky electro i rap.

SLOGAN eco street wear i Niskie Łąki zapraszają na kolejną edycję STREET BEATS w piątek 13 kwietnia w rytmach break beat / funky electro / rap w piątek. Tym razem zaprosiliśmy znanego wrocławskiej publiczności DJ'a Mainlinera, rezydenta wrocławskich imprez takich jak „This is UK Style” oraz „Audio-City”.

13 w piątek Mainliner zagra dla Was w zupełnie innym stylu niż znamy go z imprez. Dokładnie zagra nam połamane dźwięki. Mimo, że to piątek 13 liczymy na dobrą zabawę i full parkiet. Nie bójcie się w tym dniu wyjść z domów!

Wystąpią:

Mainliner [Wro.Pro/Audio-City] gość specialny

Sebo [ SLOGAN / Autonoma Sound System ]
D'monik [ SLOGAN / Autonoma Sound System ]

BIO:

Mainliner - DJ urodzony we Wrocławiu, swoja podróż z muzyką rozpoczął w szczeniackim wieku wyrzucając z siódmego pietra akordeon, który dostał w prezencie od dziadka. Gra na harmonijce i cymbałkach też jakoś specjalnie do niego nie przemawiały aby w okolicach roku 2000 poznać muzykę elektroniczną. jego kolega pierwszy raz „katował” go brzmieniami z wytwórni Tresor. Zaczęły się wyjazdy do poznańskiego Eskulapa na niezapomniane imprezy z największymi gwiazdami nowoczesnego techno. W tym czasie we Wrocławiu zaczęła prężnie rozwijać się scena Hard/Acid techno. Któregoś pięknego weekendu trafił właśnie na jedną z takich imprez i tak już zostało.
 
Zafascynowany ciężkimi brzmieniami zaczął kleić swoje pierwsze kawałki na programach Fruity Loops, a potem Reason. W 2003 poznał DJ’a Norfa, organizatora imprez we wrocławskim klubie Wagon i tak zaczęła się przygoda z graniem w klubach, która trwa do dziś. Mainliner przez te wszystkie lata był rezydentem wrocławskich imprez z cyklu „This is UK Style” oraz „Audio-City” w między czasie odwiedzając większości klubów w całym kraju. Prócz krajowych imprez grał również w Anglii, Irlandii, Austrii. W 2007 wraz ze swoim kolegą z Gdańska (DJ Osmo) założył net label 40TonsOfDead, w którym wydają muzykę spod znaku HardFunky Techno i w którym promują młode talenty z kraju i nie tylko. Ich wspólne kawałki z Osmo zostały dobrze przyjęte przez takie osoby jak Jamie Bissmaire (Space Djz), Darc Marc, A.P., Dj Clodagh. Obecnie nie gra już tak ciężko jak wcześniej, powrócił do swoich pierwszych fascynacji technicznym brzmieniami (Surgeon, James Ruskin) czego efektem jest cykl imprez Machine Phase.

Plakat

Do posłuchania

Mainliner http://www.myspace.com/mainliner83
D'monik http://soundcloud.com/autonoma_d-monik
Sebo http://teknonight.net/

Zapomniałam dodać, że w trosce o Was, aby imprezy STREET BEATS na Niskich były bardziej brzmiące i powalały bassem, nagłośnienie będzie dodatkowo zasilone bassem Autonoma Sound System.

Niskie Łąki/ Wrocław,Ruska 46c
wstęp: jak zawsze wolny

Plakat design: Anna Sikora