Reklama

  New Yorker - Festiwal 4

  Już tylko godziny dzielą nas od największej imprezy hip-hop-owej w Polsce.  Już tylko godziny dzielą nas od największej imprezy hip-hop-owej w Polsce. Impreza jak zwykle zgromadzi komplet widzów, ponieważ w punktach przedsprzedaży biletów została ich tylko niewielka ilość. Jednak jak zapewniają organizatorzy biletów nie zabraknie i będzie można je nabyć przed Arens.


  Do grona artystów dołączy zespół DREAMLAND i skład beatboxowy z Bielska Białej - BEAT-BOX KRU (Turbo, Kamer, Zonq, Góral). Na festiwalu zobaczymy również wcześniej zapowiadanych artystów: KALIBER 44, DONIU, ENDEFIS, MEZO. OWAL/EMCEDWA, EIS, LIBER, DON GURALESKO, DEOBE/DENA, W.B.U., VERBA, CINQ G, CISZA & SPOKÓJ, RR BRYGADA. Za dekami staną: DJ KOSTEK, LORDZ OF FADERZ. Imprezę poprowadzi HIREK WRONA i VitoWS.

  Podczas festiwalu zobaczymy również zespoły z tak zwanego "podziemia": PIERWSZA FLOTYLLA, DEEP, ZDN/TABB+DJ IKE, DIDOS/SAMER, PONADTYM, RENO, MASSEY.
  Serdecznie zapraszamy!

  Więcej informacji na www.umc.pl

   

   


   

  Tak, tak to już czwarta edycja, czyli kolejny rok z rzędu odbywa się ten jedyny w Polsce festiwal hip-hop-owy, który oprócz telewizyjnego Opola, jest imprezą cykliczną. Poprzednie edycje festiwalu zgromadziły w sumie 17000 fanów na koncercie i około 100 tyś. telewidzów oglądających relacje z imprezy na antenie VIVA Polska, i miliony telewidzów telewizji publicznej, która na ostatnim festiwalu zarejestrowała materiał, z którego powstały trzy 45 minutowe programy telewizyjne wyemitowane na antenie TVP1, TVP3, TVPOLONIA. Wypracowany przez nas sukces festiwalu jak i prestiż imprezy pozwalają nam śmiało patrzeć w przyszłość. Liczymy, że czwarta edycja festiwali zgromadzi jeszcze większą widownie w Arenie i przy odbiornikach telewizyjnych.
  Impreza odbędzie się 09.04.2005 roku w sobotę, w Poznaniu w Hali Widowiskowo-Sportowej - Arena przy ul. Przybyszewskiego. Prze­widujemy
  na niej udział minimum 5 000 tysięcy fanów z całego kraju. Udział największych gwiazd polskiej sceny hip - hopowej gwarantuje sukces tej imprezy, a zobaczymy i usłyszymy :

  - KALIBER 44,
  - MEZO,
  - OWAL/EMCEDWA,
  - CINQ G,
  - LIBER,
  - VERBA,
  - DONIU,
  - W.B.U.,
  - DEOBE/DENA,
  - TRZECI WYMIAR,
  - PEZET/NOON,
  - DON GURALESKO + RR BRYGADA,
  - EIS,
  - ENDEFIS,
  - CISZA&SPOKÓJ


  Za dekami staną:
  DJ KOSTEK oraz Lordz of Faderz


  Imprezę poprowadzi HIREK WRONA i VitoWS.
  Podczas festiwalu okazję do zaprezentowania się będą miały również zespoły z tak zwanego podziemia, co stało się już tradycją tego festiwalu, a w tym roku usłyszymy:
  - PIERWSZA FLOTYLLA,
  - DEEP,
  - ZDN/TABB+DJ IKE,
  - DIDOS/SAMER,
  - PONADTYM,
  - RENO,
  - MASSEY


  Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 35,00 PLN, a w dniu festiwalu 40,00.
  Ceny biletu są wyższe niż w latach ubiegłych, ponieważ do każdego
  zakupionego biletu uczestnicy festiwalu otrzymają płytę CD.
  Do odbioru w Arenie w dniu Festiwalu, będzie tylko jedna płyta z 4
  możliwych:


  - DEOBE / DENA - deobedena.com
  - OWAL/EMCEDWA - Epizod III: Wirus
  - DUŻE PE & IGS & DJ SPOX - Sinus
  - RAP ESKADRA 1 różni wykonawcy


  W holu Areny zainstalowane zostanie nowoczesne centrum prasowe, w którym bezie można przeprowadzić wywiad z artystami, a fani będą mogli zdobyć autografy i zdjęcia swoich ulubionych artystów. W arenie powstanie znowu olbrzymia scena zaprojektowana specjalnie na festiwal przez firmę SCENA SERWIS, prowadzoną przez Andrzeja Kozara. Efekty świetlne oszołomią nie jednego a będą one połączone z projekcjami video, które będą wyświetlane na dwóch telebimach po bokach sceny. Dźwiękiem zajmie się najlepsza w Polsce firma LETUS prowadzona przez Jerzego Taborowskiego.
  Bliety do nabycia w Poznaniu -CIM, EMPIK, ARENA, MAGIC VINYL, oraz dla zamieszkałych poza poznaniem przez portal www.hip-hop.pl

   

   

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605893
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.