New Yorker - Festiwal 4

Już tylko godziny dzielą nas od największej imprezy hip-hop-owej w Polsce.Już tylko godziny dzielą nas od największej imprezy hip-hop-owej w Polsce. Impreza jak zwykle zgromadzi komplet widzów, ponieważ w punktach przedsprzedaży biletów została ich tylko niewielka ilość. Jednak jak zapewniają organizatorzy biletów nie zabraknie i będzie można je nabyć przed Arens.


Do grona artystów dołączy zespół DREAMLAND i skład beatboxowy z Bielska Białej - BEAT-BOX KRU (Turbo, Kamer, Zonq, Góral). Na festiwalu zobaczymy również wcześniej zapowiadanych artystów: KALIBER 44, DONIU, ENDEFIS, MEZO. OWAL/EMCEDWA, EIS, LIBER, DON GURALESKO, DEOBE/DENA, W.B.U., VERBA, CINQ G, CISZA & SPOKÓJ, RR BRYGADA. Za dekami staną: DJ KOSTEK, LORDZ OF FADERZ. Imprezę poprowadzi HIREK WRONA i VitoWS.

Podczas festiwalu zobaczymy również zespoły z tak zwanego "podziemia": PIERWSZA FLOTYLLA, DEEP, ZDN/TABB+DJ IKE, DIDOS/SAMER, PONADTYM, RENO, MASSEY.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na www.umc.pl

 

 


 

Tak, tak to już czwarta edycja, czyli kolejny rok z rzędu odbywa się ten jedyny w Polsce festiwal hip-hop-owy, który oprócz telewizyjnego Opola, jest imprezą cykliczną. Poprzednie edycje festiwalu zgromadziły w sumie 17000 fanów na koncercie i około 100 tyś. telewidzów oglądających relacje z imprezy na antenie VIVA Polska, i miliony telewidzów telewizji publicznej, która na ostatnim festiwalu zarejestrowała materiał, z którego powstały trzy 45 minutowe programy telewizyjne wyemitowane na antenie TVP1, TVP3, TVPOLONIA. Wypracowany przez nas sukces festiwalu jak i prestiż imprezy pozwalają nam śmiało patrzeć w przyszłość. Liczymy, że czwarta edycja festiwali zgromadzi jeszcze większą widownie w Arenie i przy odbiornikach telewizyjnych.
Impreza odbędzie się 09.04.2005 roku w sobotę, w Poznaniu w Hali Widowiskowo-Sportowej - Arena przy ul. Przybyszewskiego. Prze­widujemy
na niej udział minimum 5 000 tysięcy fanów z całego kraju. Udział największych gwiazd polskiej sceny hip - hopowej gwarantuje sukces tej imprezy, a zobaczymy i usłyszymy :

- KALIBER 44,
- MEZO,
- OWAL/EMCEDWA,
- CINQ G,
- LIBER,
- VERBA,
- DONIU,
- W.B.U.,
- DEOBE/DENA,
- TRZECI WYMIAR,
- PEZET/NOON,
- DON GURALESKO + RR BRYGADA,
- EIS,
- ENDEFIS,
- CISZA&SPOKÓJ


Za dekami staną:
DJ KOSTEK oraz Lordz of Faderz


Imprezę poprowadzi HIREK WRONA i VitoWS.
Podczas festiwalu okazję do zaprezentowania się będą miały również zespoły z tak zwanego podziemia, co stało się już tradycją tego festiwalu, a w tym roku usłyszymy:
- PIERWSZA FLOTYLLA,
- DEEP,
- ZDN/TABB+DJ IKE,
- DIDOS/SAMER,
- PONADTYM,
- RENO,
- MASSEY


Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 35,00 PLN, a w dniu festiwalu 40,00.
Ceny biletu są wyższe niż w latach ubiegłych, ponieważ do każdego
zakupionego biletu uczestnicy festiwalu otrzymają płytę CD.
Do odbioru w Arenie w dniu Festiwalu, będzie tylko jedna płyta z 4
możliwych:


- DEOBE / DENA - deobedena.com
- OWAL/EMCEDWA - Epizod III: Wirus
- DUŻE PE & IGS & DJ SPOX - Sinus
- RAP ESKADRA 1 różni wykonawcy


W holu Areny zainstalowane zostanie nowoczesne centrum prasowe, w którym bezie można przeprowadzić wywiad z artystami, a fani będą mogli zdobyć autografy i zdjęcia swoich ulubionych artystów. W arenie powstanie znowu olbrzymia scena zaprojektowana specjalnie na festiwal przez firmę SCENA SERWIS, prowadzoną przez Andrzeja Kozara. Efekty świetlne oszołomią nie jednego a będą one połączone z projekcjami video, które będą wyświetlane na dwóch telebimach po bokach sceny. Dźwiękiem zajmie się najlepsza w Polsce firma LETUS prowadzona przez Jerzego Taborowskiego.
Bliety do nabycia w Poznaniu -CIM, EMPIK, ARENA, MAGIC VINYL, oraz dla zamieszkałych poza poznaniem przez portal www.hip-hop.pl