Projekt Ibiza w Radiu Planeta FM

MiniaturkaSłuchacze Planety FM i fani marki HP otworzą sezon klubowy na Ibizie. Trwa konkurs „Ibiza Projekt – otwórz sezon na Ibizie z HP i Planetą FM”. Do 4 maja słuchacze Planety FM i fani marki HP mogą zgłaszać własne trzydziestominutowe sety DJ’skie w klimatach house na konkurs „Ibiza Projekt – otwórz sezon na Ibizie z HP i Planetą FM”.

Zwycięzca spędzi tydzień (22-29 maja) na kultowej wyspie miłośników muzyki elektronicznej. Będzie to czas zabawy w takich sławnych klubach jak Pacha, Space, Privilage, czy Amnesia. Na imprezach otwarcia sezonu na Ibizie zagrają m.in. Tiesto, Morillo, Guetta i Fatboy Slim. W jednym z klubów zwycięzca wystąpi jako DJ. Swoje umiejętności zaprezentuje również na antenie Planety FM, a od firmy HP otrzyma wysokiej klasy laptopa oraz audiofilskie słuchawki.

Zdjęcie

Zgłoszenia na konkurs należy nadsyłać poprzez aplikację konkursową dostępną na profilu HP Polska na Facebooku. Spośród nadesłanych setów komisja konkursowa (Julia Tkaczyk, Dyrektor Programowy Planety FM, Dariusz Staniak, Szef Muzyczny Planety FM, Małgorzata Głażewska, PSG Marketing Manager HP Polska oraz DJ Dio, znany z anteny Planety FM z programu „Ibiza Project”, oraz DJ LuCas Becker) wyłoni finałową piątkę. O tym, kto pojedzie na Ibizę zadecydują słuchacze Planety FM w głosowaniu na Facebooku. Zwycięzca zostanie ogłoszony 14 maja. Na osoby, które wezmą udział w głosowaniu czeka aż 5 biletów na szalony tydzień na Ibizie oraz zestawy nagród rzeczowych ufundowanych przez HP.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu „Ibiza Projekt – otwórz sezon na Ibizie z HP i Planetą FM” jest dostępny na stronie www.planeta.fm.  

Zdjęcie

Planeta FM to sieć niezależnych, lokalnych rozgłośni radiowych nadająca w 14 miastach w Polsce. Stacje prezentują szeroko rozumianą muzykę taneczną, a swój program adresują głównie do młodzieży. Radio Planeta FM powstało w 2002 roku, początkowo jako rozgłośnia lokalna. Wkrótce nazwę Planeta FM przejęły kolejne stacje lokalne. W 2007 roku sieć Planeta FM weszła w skład Grupy EUROZET. W obecnej formule nadaje od 6 grudnia 2008 roku. Więcej na www.planeta.fm.
   
HP opracowuje nowe technologie, których możliwości wywierają znaczny wpływ na ludzi, firmy, instytucje państwowe i społeczeństwo. HP, należący obecnie do największych na świecie firm technologicznych, oferuje klientom urządzenia do druku, komputerowe systemy osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną, które umożliwiają przedsiębiorstwom i instytucjom rozwiązywanie ich problemów.

Zdjęcie

Dzięki wyjątkowej współpracy ze znanym raperem i producentem, Dr. Dre, firma HP wykorzystuje w swoich laptopach technologię Beats Audio, która pozwala odblokować całkowity potencjał muzyki i słuchać jej tak, jak została nagrana przez producentów i muzyków.