Reklama

  "Euro Hymn": Oficjalny remiks zespołu Imish

  Miniaturka

  Grupa Imish nie spoczywa na laurach i przygotowała remiks utworu „Euro Hymn”. Przypomnijmy, że zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie „Moja piosenka na Euro” właśnie z tą piosenką. Za remiks odpowiedzialny jest producent „Euro Hymnu”, Daniel Howorus, tworząc pod pseudonimem DannyD.

  Daniel Howorus pokazuje tu swoje odmienne oblicze. Do tej pory dał się poznać jako gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent. Współpracował z Kasią Kowalską i napisał dla niej największe przeboje z debiutanckiej płyty „Gemini” jak: „Wyznanie”, „Jak rzecz”, „Do złudzenia” czy „Kto może mi to dać”. Również współkomponował, nagrywał i produkował dwie płyty zespołu Yokashin, którego był gitarzystą. Swój pierwszy przebój nagrał w wieku 17 lat z zespołem Szklany Markiz – „Obława” Jacka Kaczmarskiego w wersji rockowej.

  Zdjęcie

  Ponadto grał z takimi zespołami jak Syndia, The Renamed czy Anake. Występował na największych scenach muzycznych w kraju, takich jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Sopot i wielu innych.

  Mamy nadzieje, że remiks utworu „Euro Hymn”, również spotka się z pozytywnym odbiorem wśród kibiców Euro 2012. Dodajmy, że będzie on miał także swoją anglojęzyczną premierę w ogólnoświatowych sklepach cyfrowych jak m.in. iTunes, Amazon, Deezer i innych. Zespół pracuje obecnie nad teledyskiem do remiksu, który już na dniach powinien ujrzeć światło dzienne.

  http://soundcloud.com/thedannyd/sets/imish-euro-hymn-remix-dannyd

  Źródło: netfan.pl 

   

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4638767
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.