12.05 - Feddy Frogs & Ed Cox - Wrocław

Miniaturka

Zapraszamy na imprezę mającą na celu promowanie muzyki niezależnej i propagowanie jej w gronie naszych odbiorców. Motywem przewodnim eventu jest połączenie muzyki, street artu, mody oraz sztuk wizualnych. Gwiazdami imprezy będą Ed Cox oraz Freddy Frogs, których muzyka łączy dźwięki gatunków takich jak clowncore, gipsy electro, D'n'B czy dubstep. Całość wzbogacą swoimi wizualizacjami Agnes Pies i Optical One.

Plakat

DJ's:

ED COX

Współzałożyciel LIFE4LAND cieszy się międzynarodowym uznaniem ze względu na swoje unikalne występy promujące gatunek Clowncore. Łączy tradycyjną cygańską muzykę folkową ze ska, jungle i breakcore jednocześnie grając na akordeonie. Efekty tej energetycznej mieszanki najlepiej oddają jego liczne występy na żywo. Po 11 latach produkcji utworów i tworzenia rozpoznawalnego stylu w całej Europie, Ed Cox jest ciągle pełen energii i nie unika wyzwań. Nadal możemy spotkać go podczas występów na ulicy, które napędzają go do dalszych działań.

https://www.facebook.com/pages/Ed-Cox/172987408073?ref=ts
http://www.myspace.com/edcoxlife4land
https://www.facebook.com/pages/Ed-Cox/172987408073

FREDDY FROGS

Rozkołysał liczne parkiety dzięki kawałkom, które wypuszcza spod skrzydeł swojej wytwórnii - Frogs Records. W swojej muzyce łączy dźwięki zataczające kręgi wokół gatunków takich jak techno, breakbeat czy techno hip-hop uzyskujac tym eksplozję dźwięku z elementami cyrkowych bitów.

http://www.myspace.com/freddyfrogshead
http://soundcloud.com/freddyfrogs

Support:

DJ IDa
http://soundcloud.com/iiida
http://soundcloud.com/distemper
http://www.mixcloud.com/iiida

Santisima Virgen Maria
www.santisimavirgenmaria.com

After party:

Sebo (Autonoma)
teknonight.net

Sebo muzykę elektroniczną poznał około 96. Odkrył, że mimo braku treści słownej każdy może samemu budować sobie przekaz i odnajdywać w techno coś fajnego co nastraja pozytywnie. Dlatego właśnie trwa w tym do dzisiaj. W miarę uczęszczania razem z przyjaciółmi na różne niezależne imprezy pojawiała się chęć sięgnięcia po płyty, i tak rozpoczęła się jego przygoda z gramofonami. Po pewnym czasie dochodzi do tego organizacja imprez, którą zajmuje się po dzień dzisiejszy. Działając w kolektyw Autonoma Sound System organizuje międz innymi cyklicznie „One Stage, Tekno Stage”, działa również aktywnie na alternatywnej scenie festiwalowej. Na początku swej kariery djskiej łączył w setach gatunki takie jak psy&goa trance, londyńskie techno czy acid techno. Inspiruje go break beat, muzyka metalowa, regowa, punkowa, hip-hop.
"Destroy the borders open the minds"

D'monik (Autonoma)
teknonight.net

D'monik wrocławska DJ'ka urodzona w Toruniu, poruszająca się płynnie w gatunkach ragga jungle oraz pozitive vibes. Jej sety, zarówno te break beatowe oraz ragga junglowe przepełnione są pozytywną energia, która emanuje na publiczność. D'monik to również organizatorka alternatywnych eventów elektronicznych. Wraz z grupą przyjaciół tworzą kolektyw AUTONOMA Sound System, organizujący między innymi cyklicznie "One Stage Tekno Stage", na ogół odbywające się w alternatywnych przestrzeniach poza klubowych i promujce kulturę Tekno.
Natomiast pod szyldem SLOGAN eco street wear, wraz z DJ'em Sebo tworzą cykl imprez "STREET BEATS", propagujący połamane dźwięki.

VJ's:

Agnes Pies
www.agnespies.blogspot.com

Optical One
https://www.facebook.com/pages/VJ-Optical/106944399379895?ref=ts


Don't Panic to współczesna forma agencji reklamowo – artystycznej promującej, za pomocą koperty kulturalnej - darmowej publikacji w formie kwadratowej ECO paczki. 5,000 gorących sztuk do wzięcia w najlepszych klubach/barach/galeriach we Wrocławiu!www.dontpaniconline.pl/wroclaw - sztuki wyższej, imprez cyklicznych, koncertów oraz ogólnopolskich festiwali, ciekawych miejsc oraz inicjatyw. Wszystkie działania prowadzone offline wspierane są zintegrowanymi działaniami online.


www.dontpaniconline.pl


SLOGAN eco street wear to wrocławska marka odzieżowa znana z kolaboracji z artystami muralowymi, raperami oraz DJ'ami.

Jedną z proponowanych projektów jest Slogan Street View. To specjalna, limitowana seria ubrań miejskich – jak zwykle w przypadku Slogan Eco Street Wear – wytwarzanych w warunkach przyjaznych dla pracowników i środowiska naturalnego. Wychodząc naprzeciw świadomego odbiorcy proponuje konkretne rozwiązania: funkcjonalność, odważny design i certyfikowane ekologiczne materiały.

Do współpracy w I edycji projektu zaproszeni zostali współcześni malarze uliczni: Sławek ZBIOK Czajkowski oraz Wojtek Otecki Kołacz. Powstała z tego kolekcja nadała zupełnie nowego kontekstu – komunikacji za pomocą obrazów. Chcemy by ich wzory nadawały temu co robimy zupełnie nowego kontekstu. Niech komunikacja odbywa się za pomocą obrazów.


www.not-a-slogan.com
www.sloganstreetview.pl


Projekt plakatu: Stachu Szumski :)

12.05.2012
Wroclaw city/ Poland
Miejsce - Kamienica przy ulicy Zamkowej (nad Pubem Drukarnia)
Wejście: 25 pln do 22:00 /30 pln po 22:00