Trzecia scena Burn Selector Festival: Yellow Dome Stage

MiniaturkaPo raz pierwszy od lat, na Burn Selector Festival 2012 pojawi się trzecia scena, dopełniająca obok Cyan i Magenta schematu kolorystycznego: Yellow Dome Stage. Będzie to jedyna w swoim rodzaju kulista scena, dzięki której będzie można można zanurzyć się kompletnie w doświadczeniach wizualnych.

Za wizualizację odpowiada brytyjski kolektyw RFID (Recursive Function Immersive Domes). Całości dopełni skład występujących polskich DJ'ów i producentów. Kiedy fizycy syntetyzują atomy, by uzyskać nieskończoną energię, kolektyw RFID (Recursive Function Immersive Domes) tworzy z dźwięków i reagujących na nie wizualizacji bombę atomową dla zmysłów.

Zdjęcie

Na Yellow Dome Stage publiczność poczuje się jak w kapsule żywej wirtualnej przestrzeni 360º. Posmakujecie tego doświadczenia wszystkimi zmysłami dzięki wyświetlanym z sześciu rzutników wizualizacjom, widocznym nie tylko na ścianach kopuły, ale także na suficie. Piękne, subtelne efekty przestrzenne plus muzyka zaproszonych przez nas dj'ów i producentów zagwarantuje wyjątkowe przeżycie! Na Yellow Dome Stage wystąpią: Eltron John, SLG, Chmara Winter, Bueno Bros, Pol_on, Viadrina, The Phantom i AXMusique.

Źródło: netfan.pl/alterart.pl