Konkurs Burna dla fanów festiwali muzycznych!

Miniaturka18 maja wystartował konkurs muzyczny Burna – Lato Festiwali. W ramach akcji wygrać można kilkadziesiąt karnetów na największe festiwale muzyki elektronicznej – Burn Selector w Krakowie oraz Sunrise w Kołobrzegu. Pierwsza część konkursu potrwa do 30 maja. Co trzeba zrobić, żeby wygrać karnet na tegorocznego Selectora?

Każdego dnia trwania konkursu na stronie internetowej www.burn.com/latofestiwali publikowane będzie pytanie. Wystarczy udzielić odpowiedzi na zadane pytanie i przesłać ją do północy danego dnia. Codziennie 2 uczestników, którzy w najciekawszy sposób rozwiążą zadanie konkursowe otrzyma dwudniowy karnet na krakowski festiwal. W konkursie Lato Festiwali może wziąć udział każdy – trzeba tylko kupić Burna i zachować dowód transakcji.

Zdjęcie

Burn od roku wspiera festiwal Selector. Poprzednia edycja tego wydarzenia osiągnęła ogromny sukces – zarówno pod względem frekwencyjnym, jak i artystycznym. W tym roku zaplanowano nowe aktywności, które połączą awangardę i eksperyment na scenie muzycznej. 1 i 2 czerwca na uczestników festiwalu czeka 18 artystów na dwóch scenach, kilkanaście godzin koncertów i setów DJ'skich. Ponadto na krakowskich Błoniach pojawi się Burn Zone – specjalna strefa, w ramach której stanie kino Burna oraz stanowiska Burn Studios.

W lipcu w ramach Lata Festiwali będzie można zdobyć bilety na Sunrise Festival. Jubileuszowa – dziesiąta – edycja odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Na festiwalu wystąpią najpopularniejsi współcześni DJ'e. Główną gwiazdą imprezy będzie najsłynniejszy DJ świata – David Guetta. Oprawa multimedialna zafunduje uczestnikom niezapomniane wrażenia – organizatorzy zadbali o to, aby nocne niebo rozświetlały flesze laserów i widowisko pirotechniczne. Będzie się działo!

Źródło: netfan.pl/burn.com/latofestiwali