Rusza "Letnia Scena" Radia Eska !

Miniaturka2 czerwca Radio ESKA rozpoczyna ogólnopolską trasę letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez stację we współpracy z miastami, wezmą udział polscy i zagraniczni wykonawcy, dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.

Zdjęcie

Letnia Scena ESKI zagości m.in. w Legionowie (02.06), Policach (02.06), Szczecinie (09.06), Elblągu (03-05.08), Szczecinku (25.08) i Pile (17.08). W trakcie organizowanych w tych miastach imprez na scenie wystąpią muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy, m.in.: zespoły Feel i Blue Cafe, francuska wokalistka Lolita, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Ewa Farna, ukraiński zespół Mirami, Robert M., wokalistki Alexandra Jabłonka i Honey, Mrozu, Kayah, Afromental oraz grupa znanych DJ’ów – Wet Fingers, czyli DJ Adamus i Mafia Mike, DJ Puoteck, francuski duet The Nycer oraz Eddy Wata z Nigerii.

Zdjęcie

„Ten projekt realizujemy po raz pierwszy – mówi Marcin Bachara, dyrektor marketingu w spółce Promotor United Entertainment (ZPR S.A.), która jest producentem przedsięwzięcia – Zależy nam na jak największej intensywności trasy koncertowej, dlatego jesteśmy w trakcie negocjacji z przedstawicielami kolejnych miast. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, wygląda więc na to, że Letnia Sceny ESKI może muzycznie zdominować tegoroczny sezon wakacyjny.”

Zdjęcie

Letniej Scenie ESKI towarzyszyć będzie kampania promocyjna, która obejmie działania w prasie (Super Express, Gazeta Wyborcza, Gala), radiu (Radio ESKA), telewizji (Eska TV) oraz Internecie (Se.pl, Eska.pl). Wakacyjna trasa koncertowa potrwa do końca września. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Źródło: netfan.pl/eska.pl