07.06-Thursday Clash#3-Dobre Bity-Kraków

MiniaturkaCo 2 tygodnie w czwartki Dobre Bity Klub odwiedzi ktoś specjalny spoza naszego miasta, odświeżając nieco dobrze nam znaną piwnice przy Józefa 6. Będziemy bujać się po różnych gatunkach muzycznych chcąc oczywiście utrzymać to w porywającym, ambitnym i przyjemnym klimacie, sprzyjającym dobrej zabawie.

Plakat

Tym razem gospodę rozbuja HSTLN !!! Wyjątkowy 3 osobowy projekt!

Line Up:

HSTLN

SH JACK

JAH BASS

JONDI POWER

+guests

HSTLN

Logicznie rzecz biorąc, większość grup muzycznych tworzy pewną całość, której istnienie pomaga w rozpoznawaniu układów muzycznych, bądź! zwyczajnie daje możliwość policzenia do więcej niż jednego . Ten projekt dodatkowo wymaga odrobiny wyobraźni oraz kieliszka czegoś mocniejszego. HSTLN jest intrygą trzech postaci, których tożsamości nigdy nie poznacie, stworzonych z mafijnych jąder, żebra Adama i temperamentu podłego rzezimieszka. Ich żywot choć młody, już naznaczony jest ciągłym zdobywaniem kobiecych krągłości, handlem nielegalnym sprzętem muzycznym, zakłócaniem ciszy w obiektach kulturowych oraz podchodzenia do wpływów tak, by wywierać jedynie wpływ własny. Jako pozbawiona łagodności szajka, specjalizują się rozbojem w stylu dirty south, crunk i trap. Penetrują klasyczny rap i dodają mu elektronicznego wystrzału. Są niezdyscyplinowani muzycznie i gotowi obezwładniać widzów niesamowitym show, rzucaniem uroków, zabijaniem zwierząt na futro i jazdą szybkimi samochodami lecz o dziwo, także pielęgnowaniem ziół i krzewów podczas swoich wystąpień. Ścigani przez inne gangi i policje może zawitają również do waszego miasta. prezentując wam swoje uderzające elektroniczno/rapowe sety.

http://soundcloud.com/hstln/hstln-showcase-2012


SH JACK

Krakowski DJ, promotor, domowy producent i kolekcjoner wosku. Swoje pierwsze spotkanie z gramofonami zaliczył podczas Rodec Scratch College 2009 gdzie zainspirowany turntablismem i pełen podziwu dla wykładowców (Daniel Drumz, Krime) sam rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W listopadzie 2010 roku dostał się do finału Bitwy o Snow DJ Week w Warszawie oraz zaczął systematycznie grać w Krakowskich klubach. Po jego secie możemy spodziewać się dużej ilości house'u, future garage'y i wszelakiej odmiany ciężkich basów. Grał u boku takich artystów jak:, The Squire Of Gothos (Nightshifters), ID (Bass Music Sessions), Son of Kick (Equinox), KRTS (Project Mooncircle), Klic (Wolf Music), TEEBS (Brainfeeder), Addison Groove (Swamp81, 50weapons), Mosca (3024, Night Slugs).


JONDI POWER

Psychofan basowych wibracji. W roku 2011, raptem kilka miesięcy od swojego klubowego debiutu, zostaje rezydentem międzynarodowego stowarzyszenia dj'skiego Bass Kitchen Worldwide. Obecnie realizuje powierzoną mu misję organizowania polskich edycji zapoczątkowanego w Bristolu cyklu eventów Bass Kitchen, prezentując krakowskiej publiczności zagraniczne talenty muzyki basowej. Grając na żywo porusza się w wielu gatunkach, takich jak Dubstep, DNB czy Breakbeat. Na codzień lubi budzić kontrowersje, muzycznie - potrafi wykorzystać element zaskoczenia, a z zamiłowania inspirują go klasyczne brzmienia gatunkowe, do których często się odwołuje.


Jah Bass

Niepoprawny optymista i ortodoksyjny wyznawca vinylowego nośnika. Entuzjasta sążnego, mrocznego, medytacyjnego tempa 140 bpm.
W swoich setach nie uznaje kompromisów regularnie łamiąc kości w takt tłustego dubstepowego bassu. Krakowską publikę swoją selekcją "indoktrynuje" od niespełna roku.
Do tej pory miał przyjemność supprotować Hattiego Vattiego i ekipę My Head is Dubby. Jest finalistą konkursu na najlepszy set organizowanego przez MHiD.
Brał udział w audycji Dub Senses - in case of fire, prezentując set na żywo na łamach Radiofonii.
Podczas czwartkowego Clashu uraczy nas darktjunami w tempie 170 bpm.

http://soundcloud.com/jahbass

Muzyka : future / dnb / RAP / TRAP / CRUNK / dubstep
http://www.facebook.com/events/239165276192915/

PARTNERZY:

DOBREBITY.PL
http://www.dobrebity.pl/
https://www.facebook.com/dobrebity
CDROLLER.PL
http://www.CDRoller.pl/
https://www.facebook.com/cdroller
INTRUZ
http://www.intruz.com/
https://www.facebook.com/intruzclothing
LOKAL HERO
http://www.lokalhero.pl/
https://www.facebook.com/MyLokalHero

PATRONI MEDIALNI :

DJ WORLD
http://djworld.pl/
http://www.facebook.com/djworld2000
DOBREBITY.PL
http://www.dobrebity.pl/
https://www.facebook.com/dobrebity
Natural Unite
http://www.facebook.com/natural.unite
My Head Is Dubby
http://myheadisdubby.com/
DON`T PANIC
http://www.dontpaniconline.pl/
https://www.facebook.com/dpKRAKOW
MUNO
http://www.muno.pl/
https://www.facebook.com/munopl
WHOPWHOP
http://www.whopwhop.pl/
https://www.facebook.com/whopwhop
FUTURE-BASS.PL
http://future-bass.pl/
https://www.facebook.com/Futurebass
LINEOUT
http://lineout.pl/
https://www.facebook.com/Lineoutpl
OI!
https://www.facebook.com/oi.kru
Dub Senses
http://www.facebook.com/dubsenses