Już dziś Pepsi Orzeźwi Muzykę na Planeta Born To Party

MiniaturkaMiłośnicy muzyki klubowej odliczają już godziny do jednego z najważniejszych muzyczno-taneczno-wizualnych wydarzeń w Polsce. Już dziś startuje Planeta Born To Party w Poznaniu, impreza z udziałem światowej sławy gwiazd elektronicznych dźwięków.

To kolejny koncert sponsorowany przez Pepsi w ramach najnowszej platformy muzycznej „Pepsi Orzeźwia Muzykę”. Już dziś, 6 czerwca 2012 r., 12 tys. zapalonych fanów muzyki elektronicznej będzie bawić się przy najwyższej klasy setach artystów z całego świata. Imprezę rozkręcą DJ’e ze światowej czołówki, tj. Leon Boiler, Antoine Clamaran, John Dahlbläck czy Freemasons. Największe emocje budzą jednak żywe legendy muzyki elektronicznej, Paul Oakenfold i Markus Schultz, którzy każdym, orzeźwiającym dźwiękiem wywołują emocje i porywają fanów w niesamowity świat muzyki klubowej.

Zdjęcie

Planeta Born To Party doskonale wpisuje się w najnowszą kampanię marki, „Pepsi Orzeźwia Muzykę”. Celem akcji jest wsparcie i promocja utalentowanych artystów, dzięki którym konsumenci mogą bawić się przy najlepszych dźwiękach. Marka Pepsi jest organizatorem i sponsorem wielu popularnych muzycznych wydarzeń, m.in. Summer City, Trance Explosion, koncert Eltona Johna, Seven Festival Music and More czy Pepsi Rocks.

"Muzyka, podobnie jak sport, jest elementem głęboko zakorzenionym w tożsamość marki. Pepsi od lat wspiera wydarzenia sportowe i muzyczne, dostarczając swoim fanom pozytywnych emocji" - mówi Marek Kołtonik, Marketing Manager, Pepsi.

Zdjęcie

Platforma Pepsi łączy wiele gatunków muzycznych, od różnych odmian house i elektro przez klasyczny pop, po ostre rockowe brzmienia. Każdej imprezie towarzyszą wielkie emocje i adrenalina. Fanów różnych gatunków muzycznych łączy jednak podobny gust do napojów – podczas imprez orzeźwiają się łykiem Pepsi.

O „Pepsi Orzeźwia Muzykę”

Celem projektu „Pepsi Orzeźwia Muzykę” jest wsparcie i promocja młodych oraz utalentowanych artystów, którzy w przyszłości mają szansę stać się prawdziwymi gwiazdami. Inicjatywa Pepsi przybrała postać platformy muzycznej, czyli serii różnego rodzaju imprez sponsorowanych lub organizowanych przez markę. W bieżącym roku, w ramach akcji, marka wspiera takie imprezy, jak: Eska Love Remix, Trance Explosion, Pacha Ibiza Comes To Poland, Full on Ferry, Planeta Born To Party, Summer City, koncert Eltona Johna w Gdańsku, Seven Festival Music and More, Eska Rock in Summer I, Eska Rock in Summer II, Godskitchen, Event Andrzejkowy oraz I love New Year. Pepsi organizuje również wydarzenia lokalne, łączące sport i muzykę, m.in. miasteczko Pepsi w Sopocie, gdzie w okresie wakacyjnym będą odbywały się rozgrywki sportowe i koncerty.

Źródło: netfan.pl/unitedpr.pl