Pierwszy konkurs DJ'ski Red Bull Thre3Style w Polsce!

MiniaturkaJuż 15 czerwca w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się pierwsza polska edycja konkursu DJ'skiego – Red Bull Thre3style. W walce o tytuł najlepszego polskiego DJ'a oraz wyjazd na międzynarodowy finał do Chicago zawalczą: DJ Bez Ksywy, DJ Bleq, DJ Falcon, DJ Kostek, DJ Trakmajster, DJ Plash, DJ Cent, DJ Noz.

Oprócz uczestników konkursu, za konsoletą stanie czołówka sceny DJ'skiej – Kid Fresh, Mr. Krime oraz Aquasky, który tego wieczoru wystąpi z duetem Ragga Twins. Red Bull Thre3style to międzynarodowy konkurs, który hołduje sztuce DJ'ingu. Corocznie odbywa się on w kilkunastu miastach świata, aby wyłowić największe talenty wśród artystów specjalizujących się w miksowaniu muzyki.

Zdjęcie

Podczas konkursu uczestnicy oceniani są pod względem selekcji utworów, prezencji na scenie, umiejętności miksowania, a przede wszystkim – reakcji publiczności. Każdy z nich ma 15 minut na występ, podczas którego powinien umiejętnie zaprezentować co najmniej trzy gatunki muzyczne i zdobyć tym samym serce publiczności.

Zdjęcie
Poznańska edycja projektu wyłoni najlepszego polskiego DJ'a, który zawalczy z reprezentacją osiemnastu innych krajów na międzynarodowym finale w Chicago 21 października 2012 roku. 15 czerwca w Starej Rzeźni w walce o tytuł staną najlepsi DJ'e, którzy na co dzień poruszają parkietami polskich klubów.

Źródło: netfan.pl/redbull.pl