Konkurs: Zagraj na festiwalu Audioriver!

MiniaturkaRusza ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania jest występ na jednym z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, czyli płockim Audioriver. Organizatorzy poszukują DJ'ów i producentów, którzy zagrają na rynku Starego Miasta w dniach 27-28 lipca 2012, podczas dziennej części festiwalu.

Na tegorocznym Audioriver wystąpią m.in. takie gwiazdy, jak Röyksopp, Ricardo Villalobos, Skream, Roni Size czy Enter Shikari, więc dołączenie do line upu tak prestiżowego wydarzenia jest nie lada nobilitacją. Poprzez konkurs zorganizowany wspólnie z portalem Muzzo.pl, organizatorzy festiwalu poszukują DJ'ów i producentów wszelkich odmian muzyki elektronicznej, którzy dołączą do obsady Red Bull Music Academy Stage – sceny muzycznej na rynku Starego Miasta. Co ważne – zwycięzców będzie dwóch! Jeden wystąpi w piątek 27 lipca, drugi w sobotę – dzień później.

Zdjęcie

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 27 czerwca 2012 nagrać set, live act lub umieścić własne utwory za pośrednictwem portalu Muzzo.pl. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla artystów solowych lub duetów. Jury złożone z przedstawicieli Audioriver i Muzzo.pl wyłoni do 2 lipca 2012 sześciu wykonawców, którzy przejdą do ścisłego finału. O tym, kto w tym roku wystąpi na Audioriver, zadecydują internauci poprzez głosowanie SMS. Szczegóły konkursu znajdują się na www.audioriver.muzzo.pl oraz www.audioriver.pl.

Zdjęcie

Red Bull Music Academy Stage to integralna część projektu Rynek Niezależny – niezwykłej inicjatywy festiwalu, w skład której wchodzą także Targi Muzyczne i warsztaty z gwiazdami Audioriver. Na Targach wystawiają się liczne firmy zajmujące się muzyką alternatywną, dzięki czemu cały płocki rynek staje się miejscem wymiany pasji i doświadczeń. Wszystkiemu towarzyszą koncerty, do których bawią się tysiące osób i to właśnie występy przed tą publicznością są główną nagrodą w konkursie.

Zdjęcie

Muzzo.pl to miejsce w polskiej Sieci, gdzie mogą zaprezentować się twórcy muzyki - zarówno profesjonaliści, jak i artyści stawiający dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Swoje miejsce znajdą tutaj także fani. Portal ukierunkowany jest na tych, którzy muzykę traktują jako rozrywkę, jak i tych, którzy szukają w niej czegoś więcej. A wszystkim początkującym artystom umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Źródło: netfan.pl/audioriver.pl