Polski Mistrz DJ'ingu został wybrany!

MiniaturkaW piątkowa noc 15 czerwca w poznańskiej Starej Rzeźni odbyła się pierwsza polska edycja konkursu DJ'skiego – Red Bull Thre3style. Utalentowani polscy DJ'e walczyli podczas piętnastominutowych występów o uznanie publiczności i jury – Aquasky, Kid Fresha i Mr. Krime’a.

Tytuł największego polskiego specjalisty w miksowaniu muzyki i poruszaniu tłumem oraz wyjazd na międzynarodowy finał konkursu do Chicago zdobył DJ Kostek z Poznania. Poznańska edycja projektu zgromadziła w Starej Rzeźni fanów miksowanych dźwięków, którzy całą noc mieli okazję bawić się przy muzyce selekcjonowanej przez mistrzów fachu – Mr. Krime’a, Kid Fresha oraz Aquasky, który wystąpił z energetycznym duetem Ragga Twins. Główną częścią imprezy był konkurs DJ'ski, w którym wystartowali najlepsi DJ'e, poruszający na co dzień polskim parkietami - DJ Trakmajster, DJ Plash, DJ Cent, Dj Noz, DJ Bleq, DJ Kostek, DJ Bez Ksywy oraz DJ Falcon. Każdy z zawodników miał 15 minut na zaprezentowanie swojej selekcji muzycznej, która musiała zawierać co najmniej trzy gatunki muzyczne.

Zdjęcie

Największą przychylność jurorów, który oceniali występy pod względem selekcji utworów, prezencji na scenie, umiejętności miksowania oraz reakcji publiczności zdobył DJ Kostek z Poznania. „Na takie chwile naprawdę warto czekać! Jestem bardzo szczęśliwy z powody tej wygranej, zwłaszcza, że poziom zawodów był naprawdę wysoki” cieszył się zwycięzca tuż po ogłoszeniu wyników.

Zdjęcie

Za zajęcie pierwszego miejsca w polskich eliminacjach, DJ Kostek otrzymał nagrodę pieniężną oraz możliwość udziału w międzynarodowym finale konkursu Red Bull Thre3style 21 września w Chicago. „Jadę tam, aby wygrać!” odgrażał się triumfator piątkowego wieczoru.

Źródło: netfan.pl/redbull.pl