Cheryl wyrusza w trasę koncertową po UK i Irlandii

MiniaturkaCheryl ogłosiła swoją pierwszą samodzielną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii. Niedawno wydany singiel „Call My Name” wyprodukowany przez Calvina Harrisa, ustanowił rekord trafiając w godzinę od premiery na pierwsze miejsce na iTunes.

Jej trzeci album „A Million Lights” ukaże się 19 czerwca. Wydawnictwo powstawało w studiach nagraniowych w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a przy jego nagrywaniu uczestniczyli m.in. Alex Da Kid, will.i.am, a także Lana Del Rey! Wcześniejsze płyty Cheryl – „Messy Little Raindrops” i „3 Words” dotarły do pierwszego miejsca zestawień sprzedaży. Podczas trasy fani będą mieli okazję usłyszeć piosenki ze wszystkich jej krążków, artystka przygotowała również dla nich kilka niespodzianek.

Okładka

Mimo, że będzie to pierwsza samodzielna trasa koncertowa, Cheryl nie jest obce koncertowanie na dużych scenach. Podczas tournee The Black Eyed Peas w 2010 roku Cheryl występowała jako gość specjalny otwierający ich występy. Wcześniej na dużych scenach występowała jako członkini Girls Aloud.

Trasa koncertowa Cheryl:

3.10 Odyssey Arena, Belfast
4.10 The O2, Dublin
6.10 Capital FM Arena, Nottingham
7.10 02, London
9.10 Motorpoint Arena, Sheffield
11.10 Echo Arena, Liverpool
12.10 LG Arena, Birmingham
13.10 Manchester Arena,
15.10 SECC, Glasgow
17.10 Metro Radio Arena, Newcastle

Źródło: netfan.pl