Reklama

  Cheryl wyrusza w trasę koncertową po UK i Irlandii

  MiniaturkaCheryl ogłosiła swoją pierwszą samodzielną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii. Niedawno wydany singiel „Call My Name” wyprodukowany przez Calvina Harrisa, ustanowił rekord trafiając w godzinę od premiery na pierwsze miejsce na iTunes.

  Jej trzeci album „A Million Lights” ukaże się 19 czerwca. Wydawnictwo powstawało w studiach nagraniowych w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a przy jego nagrywaniu uczestniczyli m.in. Alex Da Kid, will.i.am, a także Lana Del Rey! Wcześniejsze płyty Cheryl – „Messy Little Raindrops” i „3 Words” dotarły do pierwszego miejsca zestawień sprzedaży. Podczas trasy fani będą mieli okazję usłyszeć piosenki ze wszystkich jej krążków, artystka przygotowała również dla nich kilka niespodzianek.

  Okładka

  Mimo, że będzie to pierwsza samodzielna trasa koncertowa, Cheryl nie jest obce koncertowanie na dużych scenach. Podczas tournee The Black Eyed Peas w 2010 roku Cheryl występowała jako gość specjalny otwierający ich występy. Wcześniej na dużych scenach występowała jako członkini Girls Aloud.

  Trasa koncertowa Cheryl:

  3.10 Odyssey Arena, Belfast
  4.10 The O2, Dublin
  6.10 Capital FM Arena, Nottingham
  7.10 02, London
  9.10 Motorpoint Arena, Sheffield
  11.10 Echo Arena, Liverpool
  12.10 LG Arena, Birmingham
  13.10 Manchester Arena,
  15.10 SECC, Glasgow
  17.10 Metro Radio Arena, Newcastle

  Źródło: netfan.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4364173
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.