Zapowiedź płyty: Yannick Bovy "Better Man"

MiniaturkaOkrzyknięty flamandzkim Michaelem Buble, Yannick Bovy wydaje debiutancki album „Better Man”! Ten niespełna 25-letni Belg ma charyzmę, urodę, a przede wszystkim głos, by nie tylko udźwignąć porównania do starszego kolegi po fachu, ale szturmem podbić europejską, a nawet światową scenę muzyczną.

Yannick wydaje się niemal stworzony do śpiewania standardów jazzowych. Kilka z nich, jak np. „I’ve Got You Under My Skin” czy „My Cherie Amour” znalazło się na albumie „Better Man”. Płyta jest swoistą muzyczną podróżą do ery big bandów - czasów, kiedy na listach przebojów królowali Frank Sinatra, Dean Martin, czy Nat King Cole, którym udało się zawładnąć sercami milionów kobiet na całym świecie.

W ten klimat świetnie wpisują się też autorskie kompozycje Bovy’ego. Trzy z nich zostały wybrane do promocji albumu. Są to „Theoretical Love”, “She’s Even More Beautiful” i “She Don’t Know It” - ciepłe, urzekające piosenki o miłości, które z pewnością nie raz usłyszymy nadchodzącej jesieni. Prawdziwą niespodzianką dla fanów na pewno będzie swingująca wersja utworu The Beatles “All My Loving”.

Okładka

Tracklista:

1. All My Loving
2. I’ve Got You Under My Skin
3. She’s Even More Beautiful
4. She Don’t Know It
5. Better Man
6. My Cherie Amour
7. Hold On
8. I Wanna Be Around
9. Theoretical Love
10. Perfect
11. Baby, I know
12. Fly Me To The Moon (bonus)
13. Cheek To Cheek (bonus)
14. Smoke Gets In Your Eyes (bonus)
15. L.O.V.E. (bonus)