Rośnie popularność tajemniczego ToMZeTa!

MiniaturkaW ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się pierwszy, nagrany wspólnie z wokalistką Elą Ożóg utwór tajemniczego rapera o pseudonimie ToMZeT. Kawałek zatytułowany „Autobiografia” spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy.

"Utwór jest zaledwie ułamkiem obszernego materiału, jaki przygotowuję od niemal roku" – mówi ToMZet. "Moje dotychczasowe dokonania chcę pozostawić za sobą i udowodnić sobie, że jestem w stanie zbudować coś zupełnie nowego, coś zupełnie od początku, nie firmując się tym, co udało mi się zrobić już wcześniej. To dla mnie wyzwanie i olbrzymia motywacja" – deklaruje tajemniczy artysta, którego prawdziwa tożsamość wciąż pozostaje nieznana.

Zdjęcie

Pierwszy dostępny oficjalny utwór ToMZeta nagrany wspólnie z Elą Ożóg cieszy się rosnącym zainteresowaniem, odnotował niemal dziesięć tysięcy odsłuchów w zaledwie kilka dni!

Artysta deklaruje powoli rozdmuchiwać spowijającą go aurę tajemniczości, jednak chce, by na razie przemawiała za niego przede wszystkim muzyka. "Muzyka jest całym moim życiem, mną. Poprzez muzykę wyrażam siebie i chcę nią właśnie przedstawić się słuchaczom na nowo. To dla mnie motywujące, że „Autobiografia” cieszy się tak dużym zainteresowaniem, myślę że zrealizuję do tego utworu wideoklip" – mówi.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl