Zapowiedź płyty: V/A "Empik Chillout Music"

MiniaturkaSłodkie brzmienia, delikatny rytm perkusji, wokal zanużony w melodyjnej polewie to doprawdy pyszne połącznie. Wszystko razem serwowane jest od 30 października w Empik Chillout Music, aby zaspokoić głód każdego degustatora lekkich dźwięków. Wydanie zawiera 2 płyty.

Na pobudzenie apetytu soulowy głos Jill Scott z piękną i zarazem smutną „Wake Up Baby”. Po takim rarytasie wchodzimy coraz dalej w smakowitą porcję chillu. Co tak naprawdę znaczy chill i jak się wyluzować, po spróbowaniu kawałka „Let some air in” Alaina Clarka, staje się to oczywiste.

Kolejne delicje, które czekają na koneserów to Arid, We Trust, Charlene Soraia, BOY, Kid Loco. Oczywiście każda z innym nadzieniem! Ben Westbeech, Ben Saunders i umieszczona pomiędzy nimi Massiva zapewniają relaks w zupełnie innej odsłonie.

Gdy już całkowicie zatopimy się w tym muzycznym torcie, nasz spokój zmąci Julia C ze swoim „Steady Ground”. Chociaż słodka jak cukierek, jednocześnie pobudza jak guarana. To samo tyczy się „Bang bang” Ladi6, „Lovechild” Giovancy, „Crazy” Ornette i oczywiście utworów Aloe Black’a.

Tylko spokojnie! Pomiędzy nimi znajdują się jeszcze bardziej kojące dźwięki dla nieco już najedzonych słuchaczy. Pomimo tego obżarstwa nie można się nie skusić na Mikeya Waxa, rozpływającego się w uszach Alaina Clarka i słodkich jak sama nazwa wskazuje Sweet Tooth. Jednak dla całkowitego zaspokojenia muzycznego apetytu należy koniecznie spróbować dubowo-reggaowego „Cadillac Track” Levthand oraz gitarowego „Alone and Alive” Fabrizio Cammarata & the Second Grace. Całe menu mieści się na Empik Chillout Music.

Okładka

Tracklista:

CD 1

1.JILL SCOTT
WAKE UP BABY

2.ALAIN CLARK
LET'S SOME AIR IN

3.ARID
SEVEN ODD YEARS

4.WE TRUST
ONCE AT A TIME

5.CHARLENE SORAIA
LIGHTYEARS

6.BOY
DRIVE DARLING

7.KID LOCO
THE NIGHT I HAD A SMOKE WITH C

8.BEN WESTBEECH
THE BOOK

9.MASSIVAN
REFAZENDA

10.BEN SAUNDERS
IF YOU DON'T KNOW ME BY NOW

11.JULIA C
STEADY GROUND

12.WEATHERTUNES FEAT. SUZY DUFFY
NOTHING WITHOUT YOU

13.LADI6
BANG BANG

14.ALOE BLACC
YOU MAKE ME SMILE

CD 2

1.BOY
SKIN

2.WE TRUST
TIME

3.GIOVANCA
SIMPLY MAD

4.MIKEY WAX
MARION

5.SWEET TOOTH
EVERYBODY WANTS TO BE IN LOVE

6.GIOVANCA
LOVECHILD

7.BEN WESTBEECH
FALLING

8.ORNETTE
CRAZY

9.CHARLENE SORAIA
WHEREVER YOU WILL GO

10.ALAIN CLARK
FATHER AND FRIEND

11.LEVTHAND
CADILLAC TRACK

12.BEN SAUNDERS
NO CURE

13.FABRIZIO CAMMARATA & THE SECOND GRACE
ALONE AND ALIVE

14.ALOE BLACC
I NEED A DOLAR