Premiera płyty: Nicki Minaj "Pink Friday Roman Reloaded"

MiniaturkaNicki Minaj objawiła światu swój nieprzeciętny talent swoją debiutancką płytą „Pink Friday”. Album rozszedł się na całym świecie w liczbie ponad 3 milionów egzemplarzy i zyskał status platyny m.in. w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Sukces debiutanckiej płyty sprawił, że Nicki Minaj stała się jednym z najgorętszych nazwisk na scenie hip-hop/r'n'b. O jej udział w swoich produkcjach zaczęli zabiegać najwięksi. I nic w tym dziwnego, bo od czasu Missy Elliot na scenie hip-hop/r'n'b nie pojawiła się żadna tak wyrazista i oryginalna postać jak Minaj. Za krzykliwym makijażem, neonowymi perukami i wyzywającymi kostiumami kryje się prawdziwa, niezwykle utalentowana artystka, której jedynym celem jest zdobyć swoją twórczością jak największą rzeszę fanów.

Album „Pink Friday-Roman Reloaded” potwierdził, że nie tylko w działce hip-hop/r&b, ale też szeroko pojętej muzyce pop jest jednym z najbardziej utalentowanych i oryginalnych głosów swojego pokolenia. Dlatego nie było chyba zaskoczenia, kiedy do współpracy zaprosiła ją sama Madonna.    

Specjalna, trzypłytowa edycja zawiera: oryginalną płytę „Pink Friday Roman Reloaded” z takimi przebojami jak „Starships” czy „Pound The Alarm”, 90 minutowe DVD, a także dodatkowe CD z piosenkami „Masquerade” oraz „Va Va Voom” i 4 premierowymi utworami. Płytę promuje singiel „Va Va Voom”.

Okładka

Tracklista:

01. Roman Holiday
02. Come on a Cone
03. I Am Your Leader (ft. Cam’ron & Rick Ross)
04. Beez in the Trap (ft. 2 Chainz)
05. HOV Lane
06. Roman Reloaded (ft. Lil Wayne)
07. Champion (ft. Nas, Drake, & Young Jeezy)
08. Right By My Side (ft. Chris Brown)
09. Sex in the Lounge (ft. Lil Wayne & Bobby V)
10. Starships
11. Pound the Alarm
12. Whip It
13. Automatic
14. Beautiful Sinner
15. Marilyn Monroe
16. Young Forever
17. Fire Burns
18. Gun Shot (ft. Beenie Man)
19. Stupid Hoe

Bonus Tracks:
1. Turn Me On
2. Va Va Voom
3. Masquerade