Do klubu z DJ Sanny J i ICE MC

MiniaturkaNowy, rewelacyjny singiel "The Club" DJ’a Sanny J to połączenie hitu z lat 90-tych, autorstwa Ice MC, który otworzył nowy rozdział w muzyce klubowej, z nowoczesnymi klubowymi brzmieniami i fantastycznym dźwiękiem akordeonu.

Do tego wszystkiego klip zrobiony w konwencji kreskówki, w którym widzimy spotkanie DJ’a Sanny i Ice MC, z którego rozkręca się niezła impreza. Z resztą zobaczcie sami.

Okładka

DJ Sanny to w rzeczywistości urodzony we Włoszech Santo Finocchiaro. Pierwsze kroki ma scenie stawiał już jako 13stolatek. Dzięki swojej charyzmie i talentowi przez 20 lat prezentował swoje umiejętności w najlepszych klubach na całym świecie.

DJ Sanny jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Oprócz tworzenia muzyki jest również producentem, gospodarzem młodzieżowych programów telewizyjnych, realizatorem dźwięku czy kierownikiem produkcji w wytwórni fonograficznej Disco Planet Records. Od 2006 roku, kiedy to zdobył nagrodę w hiszpańskim Pacha Disco La Pineda (Barcelona) jako najlepszy DJ, producent i objawienie roku, współpracuje z najlepszymi wokalistami z całego świata.

DJ Sanny słynie ze stylu i oryginalnej techniki co spowodowało, że jego albumy były wydawane przez najlepsze wytwórnie. Stworzył doskonale znane wszystkim "Fiesta Reggaeton", "Rumba Habana", "Party With Us", "Shake Boom", "Baila EnTanga", "Kill It Tonight", "Bomb Of Love", "Alegria" czy "Chaka Chaka". Wydał 4 albumy z czego tylko we Włoszech sprzedaż wyniosła ponad 50.000 egz. Najświeższe informacje znajdziecie na jego Facebook’u.