DJ KUBA & NE!TAN w najnowszym klipie

MiniaturkaNajnowszy singiel duetu DJ KUBA & NE!TAN "Another Day" to taneczny kawałek, który ma wszelkie predyspozycje, żeby zostać  hitem. W utworze usłyszymy Heidi Anne, wokalistkę z Manchesteru , z którą duet współpracował już przy singlu "Be My Baby". 

Kawałek będzie promowany wesołym klipem, który powstał we Wrocławiu. Główna rolę odgrywa w nim postać samotnego robota, który szuka miłości i nie potrafi się odnaleźć w naszym świecie. Jak zakończy się jego historia sprawdźcie sami. Do kawałka szykują się również ciekawe klubowe remiksy, które rozgrzeją do czerwoności każdy parkiet.

Zdjecie

Ten DJ’ski duet tworzy Kuba Wroński, DJ i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. Od 14 roku życia rozwija swój warsztat, a już 5 lat później został rezydentem klubu Temptation w Lloret de Mar. Miejscowości znanej z szalonych imprez i niekończącej się fiesty na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. Stworzył razem z Ne!tanem takie hity jak Party Hard, Dirty Love, Take It To The Top czy Deejay Deejay. Ne!tan to w rzeczywistości Adrian Pastuszak, który od młodych lat jak próbuje swoich sił w mixowaniu i szeroko pojętych eksperymentach muzycznych.