Groove Coverage powraca z nowym albumem!

MiniaturkaTwórcy hitów takich jak „Moonlight Shadow” czy „God is a Girl” przygotowali dla swoich fanów nie lada gratkę - świeży, pełen przebojowych brzmień krążek „Riot on the Dancefloor”.  Znajdziecie na nim 11 kawałków kreatywnie łączących house z elementami handsup style, trzy taneczne remiksy oraz specjalny club miks.

„Innocent” czyli pierwszy singel promujący album ukazał się już w 2010 roku. Zaledwie w ciągu kilku dni od premiery wszedł do najlepszej 40stki notowania German Media Control Chart. Podobnie stało się z następnym utworem – „Angeline”, który spędził 16 tygodni w zestawieniu German Top 50 Charts, osiągnął pozycję #1 w DJ Top 100 International charts oraz  zawojował listę MusicLoad digital charts.

Kolejne kawałki, które znajdziecie na płycie „Riot on The Dancefloor” także zasługują na miano hitów. „Think About The Way” oraz tytułowy „Riot on The Dancefloor” trafiły na listy najlepszych singli m.in. w Niemczech i Austrii.

Zdjęcie

Album  już do kupienia w serwisach:

iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/riot-on-the-dancefloor/id595997144

muzodajnia:http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=477082&artistId=439430&t=Groove+Coverage%2BRiot+On+The+Dancefloor

Obrazek