High End, Jopel, Komar i ich "Wspomnienia"

MiniaturkaNowy utwór formacji High End "Wspomnienia" to utrzymany w klasycznym tonie numer z elementami elektronicznymi. Powstał we współpracy z Jopel & Komar’em. Ukazuje ważne chwile w życiu każdego z raperów, które wpłynęły na to kim są i czym się zajmują obecnie.

Numer tym bardziej uniwersalny, gdyż temat tytułowych wspomnień ukazany jest z perspektywy czterech osób z trzech różnych miast, tj. Warszawy, Ostrołęki i Białegostoku. Słuchając tekstów z pewnością niejeden odbiorca będzie mógł się utożsamić z opowiadaną historią. Autorami tekstu są CBR, Ruziel oraz reprezentanci Step Records – Jopel & Komar. Za muzykę odpowiada Fleczer.

Zdjęcie

High End to warszawsko – ostrołęcki zespół, zawiązany w 2010r. Tworzy go dwóch raperów – CBR i Ruziel oraz producent/dj – Fleczer. Ruziel i Fleczer w 2008 r. wypuścili krążek na którym można było usłyszeć m.in. Dioxa i Cebsa (Hi-Fi Banda), czy Młodego M (obecnie związanego ze Step Records). CBR natomiast w 2008 r. puścił solo na którym udzielili się m.in. Tomiko z Aptaun, czy Sylwia Dynek z chóru Sound ‘n’ Grace (znanego ze współpracy z Afromentalem). Obecnie pracują nad pierwszym wspólnym albumem studyjnym, który zarazem będzie ich debiutanckim wydawnictwem. Sam album promocyjnie będzie wspierany przez jedną z największych wytwórni hip-hopowych w Polsce – Step Records, a na krążku udzieli się szereg gości bardzo dobrze znanych na rodzimej scenie hip-hopowej.

Strony związane z High End:

www.facebook.com/highendprojekt
www.facebook.com/fleczerprodukcja
www.facebook.com/cbrXIII