Sylvia udowadnia, że trzeba wierzyć w miłość

MiniaturkaSylvia, która dzięki doskonałej barwie głosu zdobywa coraz większą popularność oraz sympatię słuchaczy, właśnie wydała nowy singiel "Odnajdziemy Się". Utwór opowiada o kobiecie , której los nie szczędził gorzkich doznań i rozdzielił ją z ukochanym. Ona jednak nie poddaje się zwątpieniu i wierzy, że czas przyniesie ukojenie, a drogi obojga znów się skrzyżują, tym razem na zawsze.

Ciekawy i wyważony tekst autorstwa Mariusza Jasionowicza oraz melancholijna muzyka skomponowana przez znanego producenta Roberta Madziarza (RobGitarnik) doskonale pasują do zmysłowego głosu Sylvii.

Niebawem  Sylvia rozpoczyna zdjęcia do klipu utworu "Odnajdziemy Się" w którym gościnnie wystąpi Raper Gorzki. Warto również wspomnieć, że tuż po premierze utworu "Odnajdziemy Się" ukarze się również remix wyprodukowanym przez Dreamera. Fani będą mieli przyjemność nie tylko posłuchania ale i obejrzenia efektu tej bardzo obiecującej współpracy wielu ciekawych artystów.

Okładka

Aktualnie Sylvia wraz z Robertem Madziarzem - który jest kompozytorem muzyki projektu - bierze udział w III edycji akcji Pomagania Jest Trendy.

SYLVIA debiutowała na polskim rynku muzycznym w 2009r. singlem "W pożegnaniach"(Muz. Robert Madziarz , sł. Stanisław Zieliński)  wydanym przez wytwórnie My Music.

Piosenka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjastycznym przyjęciem co zaowocowało objęciem patronatu nad singlem przez Radio KOLOR oraz wsparciem wielu regionalnych i lokalnych stacji radiowych jak również portalu interia.pl gdzie gościła przez kilka miesięcy. Piosenka ukazała się również na składance POLISH PROMO ONLY wydanej przez wytwórnie Dee Jay Mix Club jak również na składance MUZYCZNE HITY 2009 wydanej przez Muzyczne Radio.

Rok 2013 przynosi nowy singiel "Odnajdziemy się", który jest zapowiedzią płyty, nad którą Sylvia pracuje wraz ze swoim producentem Robertem Madziarzem (RobGitarnik) w Sound Travel Studio.

Już kilkanaście  regionalnych i lokalnych stacji radiowych w tym Wietrzne Radio z Chicago i Szkocka Rozgłosnia Pulse Fm oraz portal Muzzo.pl objęło patronat nad singlem . Piosenka znalazła się również na lutowej składance POLISH PROMO ONLY wydanej przez wytwórnie Dee Jay Mix Club jak również na składance Wiosna 2013 wytwórni My Music

Sylvie można zobaczyć i usłyszeć m.in. w teledysku promującym III ogólnopolską akcję Pomaganie Jest Trendy. Wystąpiła wśród wielu wspaniałych Artystów na zaproszenie, inicjatora projektu, rapera Krzysztofa Gorzkiewicza (Gorzki)