Trzeci autorski album Kyau & Albert!

MiniaturkaPierwszy wspólny singiel wydali w połowie lat 90-tych, dziś są jednym z najbardziej znanych duetów w historii muzyki klubowej. Ralph Kyau i Steven Moebius Albert powracają z nowym, długo oczekiwanym albumem "Nights Awake".

W skład projektu Kyau & Albert wchodzi dwóch niemieckich producentów Ralph Kyau i Steven Moebius Albert. Są autorami znanych przebojów, takich jak „Velvet Morning”, „Made Of Sun”, „Kiksu” czy „Are You Fine?”. Od 1997 roku wspólnie prowadzą wytwórnię pod nazwą Euphonic Records, która jest domem wydawniczym takich artystów jak Stoneface & Terminal, Ronski Speed czy Mirco De Govia. Mają na swoim koncie dwa autorskie albumy i mnóstwo świetnych remiksów.

Trzeci autorski album Kyau & Albert zatytułowany „Nights Awake” ukazuje się po 7 latach przerwy. Usłyszymy tutaj typowe dla twórczości Ralpha i Stevena poruszające utwory, pełne nastrojowych melodii, świetnych tekstów i pozytywnej energii. Materiał składa się z 15 kompozycji, wśród których znane single „Another Time”, „This Love” czy „All Your Colours”. Oprócz kolaboracji z gwiazdami Euphonic oraz legendą sceny klubowej Paulem Van Dykiem, do współpracy zaproszono utalentowaną wokalistkę Adaję Black. Wydawnictwo „Nights Awake” to nie jest opowieść o Kyau & Albert, to historia napisana przez życie każdego z nas.

Okładka

Tracklista:

1. Encounter
2. What Lovers Only Know
3. A Night Like This
4. The One
5. We Own The Night (with Stoneface & Terminal)
6. Euphonia (with Ronski Speed)
7. All Your Colours
8. Another Time
9. Open My Eyes (K&A Mix) (with Paul Van Dyk)
10. What Will Go
11. This Love
12. At Any Time
13. Could You Fall (with Adaja Black)
14. Nightingale
15. Do You Still Know

Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl