Okładka nowego albumu Armina Van Buurena!

MiniaturkaAlbum „Intense” to piąty autorski materiał słynnego DJ’a i producenta. Następca wydanego w 2010 roku, przebojowego i wielokrotnie nagradzanego krążka „Mirage”, który w Polsce pokrył się złotem.

W czwartek 7 marca podczas 603 epizodu audycji „A State Of Trance” zaprezentowana została okładka nowego dzieła Holendra. Armin Van Buuren przyszedł na świat 25 grudnia 1976 roku w muzycznej rodzinie pochodzącej z miejscowości Leiden. Dźwięki pianina i gitary towarzyszyły mu od dziecka i pomimo wykształcenia prawniczego swoją przyszłość postanowił związać z muzyką. Dziś to najbardziej utytułowany i najpopularniejszy artysta na scenie klubowej. Ma na swoim koncie 4 autorskie albumy „76” (2003), „Shivers” (2005), „Imagine” (2008) i „Mirage” (2010), oraz serię kultowych kompilacji „A State Of Trance” i „A State Of Trance Year Mix”, które łącznie sprzedały się w milionach egzemplarzy.

Okładka

Według prestiżowego notowania DJ Magazine pięciokrotnie wybrany najlepszym DJ’em świata, w tym 4 razy z rzędu czego nie dokonał jeszcze nikt wcześniej. Od 2001 roku prowadzi audycję radiową „A State Of Trance”, którą w każdy czwartek śledzi ponad 15 milionów słuchaczy z całego globu. Bilety na jego występy wyprzedają się w ciągu kilku minut i nieważne czy mówimy o znanym festiwalu, niewielkim klubie czy autorskim show pod nazwą „Armin Only”. Jedno jest pewne, jego wielka osobowość i talent przyciągają ludzi.

Muzyczne motto Armina Van Buurena brzmi: „Nie bądź więźniem własnego stylu”. Co popularny Holender zaprezentuje na swoim nowym albumie? Armin nie byłby sobą gdyby nie próbował nowych rozwiązań, najważniejsze jest dla niego zadowolenie fanów, których uwielbia zaskakiwać. Z pewnością będzie to klubowe wydarzenie roku. Wkrótce ujawnimy kolejne szczegóły dotyczące „Intense”, w tym tracklistę i premierę nowego singla.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl