Hukos i Cira zainspirowani "The Wall"

MiniaturkaHukos i Cira to znani i cenieni raperzy pochodzący z Białegostoku. Muzycy są nierozłącznymi przyjaciółmi od młodzieńczych lat. Nagrali razem już dwa albumy, a także  kilkadziesiąt wspólnych utworów.

 

Przemierzyli tysiące kilometrów pociągiem w drodze na koncerty i spędzili „połowę życia” w studiu nagraniowym. W czerwcu 2013 roku ukaże się ich trzecia, wspólna płyta zatytułowana „Głodni Z Natury”. Muzycy nagrywali materiał na nowy, studyjny album przez ostatni rok. Prace nad krążkiem „Głodni Z Natury” zbiegły się z premierami dobrze przyjętych przez publiczność solowych wydawnictw raperów. Hukos przez ostatnie miesiące promował album „Knajpa Upadłych Morderców”, a w styczniu tego roku na rynku pojawiła się EP-ka „Plastikowy Kosmos” Ciry. Naturalną, niewymuszoną koleją rzeczy po wydaniu solówek jest wspólny album pod szyldem Hukos / Cira.

Okładka

Okładka płyty "Głodni Z Natury" inspirowana jest dziełem Geralda Scarfe, angielskiego rysownika, który odpowiedzialny jest m.in. za projekt graficzny płyty "The Wall" Pink Floydów, skąd Hukos i Cira czerpali inspiracje.


Źródło: www.netfan.pl/www.steprecords.pl